| anonim_4396 a întrebat:

Au prins pana la urma criminalul adevarat care a omorat nemti cu camionul?

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ala merita sa primeasca un glont in cap, si toti ca el din spurcaciunea de 'Isis', afara cu islamistii din Europa!

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Drimmero):

Afara dar nu vezi ca europenii sunt idioti si nu fac revolte sa darame guvernele care iubesc acesti nenorociti imputiti de musulmani ca pana la urma nu sunt toti asa dar religia lor e una infecta care trebuie eradicata si asa ceva nu se poate decat intr-un singur fel sa-i mierlim

| Drimmero a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Sunt prea idioti,, prea multa 'toleranta' i-a tampit la cap! Neamtul m-a dezamagit, prea sa fie singurul care are ceva la bibilica, e si el idiot pentru ca inca ii primeste! Fara toleranta in fata astora,, si totusi imi pare rau pentru oamenii linistiti din oala cu ciorba a lor...

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu unul as matura cu ei pe jos sau cu viata lor dar altii precum cancelarul germaniei angela merkel au alte interese. Cine stie ce a primit ca mita un put de unde extrage titei sau mai multe impreuna cu hollande, renzi si alti iubitori de inapoiati mintal sau preistorici musulmani. Aia nici in grote nu trebuie sa traiasca

| Drimmero a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

La ce armate au fraierii, ar trebui sa le desfiinteze statul islamic. America doarme, e clar ca e ceva dubios la mijloc..prostime mare, doar curupti peste tot.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu stiu cum sa faca sa declanseze al treilea razboi mondial asta e parerea mea si ei tot incearca pentru ca suntem aproape 8 miliarde pe acest pamant si deja am distrus enorm planeta pana acum. Eu asa cred ca vor sa faca ceva sa ne imputineze dar la modul in care o fac sunt de toata rusinea

| Drimmero a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Daca tot vor sa imputineze populatia, sa se omoare intre ei! As fi acord doar daca dispar toti dereglatii de pe pamant, impreuna cu toata arabimea. Si asa fac doar risipa de oxigen

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Drimmero):

Ar trebui dar unii cauta sa fure titei si sa destabilizeze tari(sua) si altii primesc atentate in europa din cauza lor. Americanii vor distruge lumea si asta eu o spun de peste 10 ani. O tara de imigranti fara vechime ca restul lumii vor sa fie ei mari si tari si singurii care ar putea sa le vina de hac europa rusia si china pentru ca altii nu au curajul sa o faca. Cum pestele de la cap se impute asa am ajuns si noi sa traim in teroare din cauza americanilor si cu rusia prin scutul acela suntem in corzi si cu imigrantii la fel mai mult uniieuropeni(deocamdata). Acum fara razboi nu mai putem sa-i oprim dar astia nu stiu cum sa inceapa razboiul in schimb teroristii incearca cum pot si prin atentatele comise indoliaza o multime de oameni. Putin imi pasa de atentatele in orientul mijlociu, india, pakistan, africa, thailanda sau unde mai sunt atentate chiar si de Turcia nu-mi pasa dar e timpul ca noi sa facem ceva daca vor incepe construirea mega moscheii noi trebuie sa incepem o revolutie corecta nu ca cea din 89 si sa ne aruncam musulmanii afara si o mare parte din tiganii care freaca duda si mai ales cei cu puscarie impreuna cu familiile lor inapoi de unde au venit india, pakistan. Daca vor vrea sa inceapa constructia sa faci taraboi ca si eu o sa fac pana izbucneste revolta si daramarea guvernului ca in alt mod nu mai tine cu panaramele astea care pupa in fund sefii mari si obraznici de peste hotare care au decis soarta tarii noastre dupa 89

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Nu. Inca nu au prins criminalul adevarat. E inca la putere. O cheama angela merkel

| anonim_4396 explică (pentru CatalinVictor1985):

Ce am citit?

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg ce vrei sa spui. Eu am spus doar adevarul

| anonim_4396 explică (pentru CatalinVictor1985):

M-am prins

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Cat adevar.In principiu e vina ei.