| Cryssbest a întrebat:

Autograful carei vedete vi l-ati dori cel mai mult si mai mult?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Rafael Nadal

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Hannah Montana, bineinteles
As face avere cu el pe eBaysmug

| Bacemi a răspuns:

Charles Aznavour sau Julio Iglesias.

| Bacemi a răspuns:

Charles Aznavour. Si Julio Iglesias. Acestia doi sunt preferatii mei. Ar fi ceva extraordinar insa si sa pot avea un autograf al regretatului Jacques Brel. Ar fi macar pe atat de valoros precum un autograf al primilor doi.

| TeoPT a răspuns:

Thomas Anderswinking

| matadoru a răspuns:

Rafa Nadal, Steven Gerrard, Fernando Torres, Jose Mourinho, CR7 etc

| usy313 a răspuns:

Emin3m :X

| Christina a răspuns:

Pai... Eminem, Rihanna si Lady Gaga happy

| JuLien a răspuns:

Nu-mi trebuie autograful nimanui.eu sunt vedeta in viata meatongue

| Skylerx a răspuns:

Sincer, ati zice ca e prostesc, ca am totusi 11 ani si sunt foarte mare pentru ea dar zic totusi ca Hannah Montana.

| Cryssbest explică:

Autograful lui Eminem si eu mi l-as dori, sincera sa fiu!

| xSoaked a răspuns:

Joe Perry sau Steven Tyler.

| MichaelJosephJackson a răspuns:

Michael Jackson love struck Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samu Haber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga, Hannah Montana si Justin Bieber. Le vand pe Ebay si apoi scriu o carte despre cum am ajuns cel mai bogat om de pe pamant. happy

In rest, nu vreau autografe.De ce trebuie' sa se semneze artistii pe o foaie cand mie imi ajunge doar un sarut pe obraz?
Atunci, un astfel de autograf as vrea de la Julio Iglesias, Eros Ramazotti si Andrea Bocelli.(fata fiind)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la demi lovato de fa-ti jonas de la leidi gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autograful lui joe, nicksi kic.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Jorge Blanco, Jurgen Klopp, Indila, Marco Reus, Unai Emery

| DenyBuby a răspuns:

Rihanna,alina eremia, dorian popa

| corinutza_3821 a răspuns:

Maite Perroni