| anonim_4396 a întrebat:

Auziti am vazut ca se cauta mercenarii in Ucraina, sa saboteze liniile de aprovizionare a rusilor.Si se castiga bine! Daca sunt prins m-ar executa, sau judeca la tribunal:? Am profesionala terminata, nu am iubita, de parinti nu ma intereseaza.Nu vorbesc cu ei decat rar.Eu initial castig 16 milioane cu tot cu bonuri de masa.Zic ca merita. Daca ati fi in locul meu, cu un prezent de **** ca si al meu, ati face treaba asta?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Pustiule stai naibii acasa, nu iti e bine? Deocamdata nu se baga nici astia cu pregatire militara deoarece stiu contra cui ar lupta asa ca pune si te bucura de pace si lasa pe altii sa se duca la razboi. Ai chef de figuri din astea intra in armata si dupa da-mi mesaj si iti zic eu unde si cum sa faci daca vrei ceva mai hardcore

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ți-e totuna când mori, merită. Cănd te prinde, te lichidează pe loc. Aș merge dacă aș crede în cauza pentru care lupt. Doar pentru bani nu, indiferent de sumă. Și bonuri de masă? Ce glumă drăguță.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi că prin Orientul Mijlociu se angajează și kamikaze. Nu esti interesat?

Doamne, ce meserii ati ajuns să visați, izvorâte doar din dorința de a câștiga bani cât mai mulți, nu de a le profesa din pasiune... De la procuror, cercetător științific, criminalist, profesor universitar, astronaut, chirurg... s-a ajuns la mercenar.hee hee
Voi credeti că tot ce zboară se mănâncă? Poftă bună! ))

| Dismally a răspuns:

Nu stii nici cum se tine o arma in mana si vrei sa te angajezi ca mercenar? laughing Pai ce sa faca cu tine? Mercenarii angajati sunt oameni pregatiti, cu experienta in asa ceva, nu incepatori...