| MinheKoloSineJudas a întrebat:

Auziti cum pot scapa de un BANN metin2mondial ca nu stiu unde sa intru si cum sa fac ca e pe FRANCEZA... cam ct dureaza? Am facut o tampenie am iesit de la razboi de guilde{war} din gres. si cand sa intru IMi era Bannat cam ct dureaza sau ce trebuie sa fac imi zicieti plz ca tin mult la cont are lv 127 si itm bune:dorinut_vipera2000 id sau vb pe TPU.[dau panblica cui imi zice un sfat bun ] va salut :X

1 răspuns:
| Cayus a răspuns:

Ahhhh...e ban temporar.nu ai cum sal scoti.asteapta 1-7 zile max si o sa treaca.stai linistit ca asa am patit si eu