| anonim_4396 a întrebat:

Aveți regrete? Dacă da, care este cel mai mare regret al vostru?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca sunt sincer cu multa suflet si ca ma atasez de lumea vicleana din ziua de azi

| T0T a răspuns:

Nu cred că am.

| J0B0MAT a răspuns:

Ca am ascultat de lume, in loc sa ascult de mine.

| Sociopat a răspuns:

Ca n-am tras pe nas cand mi s-a oferit PE GRATIS.

| Musique a răspuns (pentru Sociopat):

Vor mai fi ocazii prietene!

| syd a răspuns:

Ca nu mi-am ascultat parintii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Regret ca imi irosesc mereu timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

că pun prea mult suflet în orice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca nu am plecat pe Marte.

| BadAngel3 a răspuns:

Nu stiu. Am foarte multe. Unul dintre ele este ca atunci cand m-am mutat la o scoala noua am avut o prietena buna si era foarte timida, retrasa si dupa un timp mi-am mai facut prietene bune, dar ea fiind retrasa am cam uitat de ea... Apoi am plecat de la scoala aia pe neasteptate si nu am apucat sa ii spun fata in fata cat de mult regret ca am uitat de prezenta ei.

| MrLucas a răspuns:

La fel ca si Syd si anume ca nu am luat aminte la sfaturile parintesti.

| Snejok a răspuns:

Probabil pentru mine cel mai mare regret e ca la timpul potrivit nu m-am deschis catre parinti, nu le-am spus direct ce ma doare....Am avut in copilarie probleme grave, asa le cred eu grave, legate de mediul in acre am nimerit si de fratii mei, mai in scurt am facut sex cu fratii mei la o varsta frageda( cred ca aveam in jurul la 8 -9ani), crezind ca-i o joaca. Atunci e clar ca nu stiam ce inseamna asta dar dupa ce am aflat ce inseamna am vrut sa ma sinucid... si toate aceste ginduri si sentimente distrugatoare le-am purtat in mine pina acum la 19 ani, cind mai pot indrazni sa scriu pe net povestea asta.
In fine vreau sa spun ca parintii si nimeni despre asta nu stie, adica stie o singura persoana pe care am intilnit-o intimplator si caruia i-am spus cate ceva dar nu tot adevarul, cred ca cel mai mare regret ii asta ca nu m-am deschis la timpul potrivit si astfel am ajuns o persoana foarte timida, frustrata si trista.