| TudorFox a întrebat:

Avem toti microfoane in casa sau doar unii oameni? Si cum ajung acolo, cine le pune?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te crezi asa important sa te asculte careva

| Holiday a răspuns (pentru suntserios):

Si tu ai microfon in casa. La laptop, la telefon.laughing

| suntserios a răspuns (pentru Holiday):

Aa clar, da nu e ca si cum le-a implantat careva. Pe alea mi le am luat singur

| anonim_4396 a răspuns (pentru Holiday):

Mai demult statul incerca sa spioneze prin orice mijloace baga microfoane in pereti, in stalpuri, in localuri etc.
Acu cu tehnologia de azi, singuri de buna voie ne dezvaluim informatiile personale, a devenit prea usor pentru aia de la stat a ne supraveghea, ba nici macar nu se mai obosesc ci au programe speciale care automat archiveaza toate informatiile.

| alina2k18 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme laughing)

| Bizon95 a răspuns:

Toti avem microfoane la noi, si ni le punem singuri
se numesc telefoane mobile, si nu e NICI UNUL fara microfon
si mai sunt si tablete, microfoane de computador, etc.