| 6991Oliver a întrebat:

Avertisment! Nu va uitati la acest clip daca aveti probleme cu inima...iar cei ce au destul curaj sa se uite vreau sa lase o parere si-anume bietii oameni oameni au mai simtit ceva ori ce au simtit in acel moment. Actiunea are loc la minutul 0:04:50. Astept parerile voastre...https://www.zerocensorship.com/......deo-308355

1 răspuns:
| urseyul a răspuns:

Pai presupun ca in acel moment simteau un amalgam de sentimente de la teama la furie si regret, sau uni pot chiar sa intre intr-o stare de credinta si sa fie impacati cu iei insusi. Dar totusi iti dai seama ca marea majoritatea simt o teama si frica imensa iar pe cealalta parte regrete si tristete