| NoOne18 a întrebat:

Aveti idee daca facem din semestrul al doilea facultate online sau nu?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Se pare că noul guvern și ministru al învățământului ar dori să lase la hotărârea unităților de învățământ superior cum vor face școala în continuare.
De preferat, anul terminal să fie fizic prezent, restul în funcție de numărul de infectări din localitatea respectivă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Idee avem ca... o parere. Dar raspunsul corect este ca NIMENI nu stie exact.