| magicianul19 a întrebat:

Aveti incredere in prieteni? care e diferenta dintre un prieten adevarat si ceilalti prieteni? aveti aceeiasi incredere in toti? si daca nu aveti incredere in toti de ce mai sunt prieteni? cea mai buna observatie primeste funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incredere in prieteni, ca daca nu as avea, nu s-ar mai numi prieteni. Nu exista prieten adevarat si ceilalti prieteni. Exista prieteni adevarati si cunostiinte.Deci este o mare diferenta. Daca au ajuns sa-mi fie prieteni, am incredere egala pentru toti. Nu exista prieten mai bun si prieten mai rau. Exista prieten si "nimic".