| DorrySweet51 a întrebat:

Aveti o idee de cadou pentru iubitul meu si mama mea de craciun? dar va rog nu spuneti ceasuri, parfum, ciocolata etc. Ceva mai original. astept pareri happy

4 răspunsuri:
| Robert160 a răspuns:

Pentru iubit o sticla de băutură bună și pentru mama ta un articol vestimentar sau un lănțișor cu ceva cu semnificație atașat

| gamerulzâmbăreț a răspuns:

Depinde ce le place și să nu fie ceva ce le-ai luat și altădată, gândește-te ce își doresc cel mai tare și cumpără-l, dar dacă e prea scump ce vroiau, gândește-te la alt lucru și așa mai departe, sper că te-am ajutat