| pwp a întrebat:

Aveti postere pe pereti? cu cine?

Răspuns Câştigător
| DeDii a răspuns:

Nustraight face da daca as avea mi'as pune cu Twilight, Robert Pattinson si Jurnalul Vampirilorhappy

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu. Nu sunt pasionată de așa ceva.
Pa, pa.

| Malvina24 a răspuns:

Am postere cu Adi Mutu, Randi, Aguilera, multe cu cei de la RBD, Beyonce, Pussycat Dolls, Placebo, Ramona(un model), Nely Furtado, mai am poze decupate din reviste, desene facute de mine, am si o harta, orarul de anul trecut, etc

| micurutza2005 a răspuns:

Nu am dar poate as vrea unul cu Ian Sumerhalter ca imi place e genul meu de barbat brunet cu ochi albastri, verzi...happy

| andrei a răspuns:

Am pe un dulap vreo 5 cu popescu, marica, danciulescu, niculescu zicu, adrian cristea si echipa lui dinamosmug

| mymy a răspuns:

Pai da 2 cu twilight! love struck

| Miяu a răspuns:

Am decat unul cu Paul Wesley si Ian Somerhalder.

As mai vrea unul cu toti actorii din Vampire diaries :X Dar... Ma mai gandesc...

| Kidd a răspuns:

Buna pup =]
Da am. :X Cu Twilight =p~, Katy Perry, Justin Bieber si Avril Lavigne big grin
Chiar mai devreme am "rupt" niste postere din niste reviste si vroiam sa le pun si pe ele. Sunt cu Lady Gaga, Kesha, The Last Song, Robert Pattinson, Camp Rock 2 si X-tina Aguilera. Dar nu cred ca le voi pune pe toate laughing.

Pa.pa

Răspuns utilizator avertizat
| resp3ct a răspuns:

Eu am 1 poster cu Eminem.sunt mai sarac si nu imi permit 20 postere.

| GnnAndra a răspuns:

Am un poster XL cu Ian Somerhalder. Trei normale cu PARAMORE :X. Trei cu Robert Pattinson (as fi avut mai multe cu Ian dar nu prea au aparut postere cu el ). Unul XXL cu The vampire diaries si unul mic cu Adam Lambert big grin (tata e un far urias).

| GnnAndra a răspuns:

Cum adica stare de putrefactie raised eyebrows? Crezi ca eu las toate posterele timp de 3 ani? Le schimb o data la o luna, si poate o luna e mult zis happy.

| adriangabor92 a răspuns:

Steaua, adi mutu

| Lollidella a răspuns:

Am cu:-ian(din vd) love struck
-david guetta si mai am unul pe care vreau sa-l pun :d
-kesha
-jonas (da o sa-l dau jos ca sa pun cu rihanna sau beyonce thinking)
si mai am unul de pus cu vd love struck

| GeorgiiB a răspuns:

Da am!
Eu am cu:Justin Bieber,Selena Gomez,Smiley,Shakira, Twilight, si mai am foarte multe cu Animalute dar nu le pun pe toate pe perete pentru ca nu imi place sa am camera plina. Posterele cu Justin Bieber am vreo 5 dar am puse doar 2 pe perete. Posterele cu Selena Gomez am 3 si am pus doar 1.Cu Smiley am doar 1 foarte mare si l-am pus pe perete.Cu Shakira am 2 si am pus doar 1.Cu Twilight am 3 si am pus doar 1. Si cu Animalute am doar 2 puse pe perete.Chiar daca am camera foarte mare nu imi place sa tin postere multe pe perete

| vasy_8839 a răspuns:

A trecut de ceva timp(cam mult, ce-i drept!) de stadiul acesta.

| acdcfan a răspuns:

2 cu Ac/Dc, Led Zeppelin, Black Sabbath, Slash (fostul chitarist de la Guns N' Roses, acum la Velvet Revolver), Metallica. Acestea sunt mari, imi ocupa un perete intreg toate. Si mai am 2 mici, unul cu Aerosmith si inca unul cu Metallica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am cu scooby-doo, spioanele(2), am cu hannah montana abtipild, si cu cidul