| Nume6 a întrebat:

Aveţi prieteni? Sunteţi sociabili sau antisociali?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din pacate as minti sa spun da am,dar,as vrea,as vrea sa am cu cine sa vorbesc despre stiinta,din pacate nu am gasit, sunt sociabil dar nu imi plac discutile inutile,barfele,hai sa vorbim despre cv constructiv,inutil,nu barfe,prostie,daca ma intelegi,cum nu am cu cine,ma prostesc de multe ori, incerc sa intru in turma, sa fiu ca alti, sanatate

STATI IN CASA, SPALATIVA PE MAINI DES

| SilentRain a răspuns:

Nop, *ceva unic și mirabolant
* blushing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Dar amici/amice mă gândesc că ai fluturash

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmmm no, unde ai văzut tu fluturi pe vremea asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Pe TPU, acum 8 min mi o răspuns.
Cred că ori îi distanțezi tu ori nu ești interesata. ești probabil Savage, un fluturash Savage love struck
Ah sau ai standarte prea mari very selective.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha', iar povești din experienta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Respingatoareosad

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca te-ai prinswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antisocial e un termeni folosit greșit in contextul asta.
Dacă vreau, da, pot fi foarte sociabilă.
Un prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am amici, n-am prieteni.

Nu sunt sociabil deloc mai ales cu persoanele care nu le conosc, doar cu persoanele care le cunosc cat de cat, care îmi inspiră incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asocial,antisocial înseamnă cu totul altceva.

| VictorJulien a răspuns:

Sociabil sunt, prieneni n-am, am cunoştințe.

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Anti laughing. Depinde de oamenii pe care ii intalnesti. Cred ca vine din instinct. Daca ai ceva in comun cu o persoana sau cu mai multe, automat devii social. Dar daca nu te regasesti cu nimic in nici o conversatie si nici un subiect. practic esti antisocial. Totul depinde de persoanele cu care vorbesti. Parerea mea.