| RAY a întrebat:

Va este frica de viată sau de moarte?

Răspuns Câştigător
| Pamanteanul a răspuns:

De viata, de oameni, de despărțiri, de pierdere de bani, de depărtare, dar și de moarte, deci de amândouă...

| RAY explică (pentru Pamanteanul):

Ce preferi ignorarea lor sau confruntarea?

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bai Ray ce macho te-ai facut, te-ai mai maturizat si schimbat, ai atitudine in tine, te insuram pana la anul, asculta incoa' la mine.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Danke schön, era un video despre zona soarelui,un camp mare,buruieni de un metru, gunoaie, uite ce pomi frumosi sunt, in loc sa se faca un parc, e plin de copii.si capuse, e pacat

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Foarte bine ca vor sa faca un parc, parcul infrumuseteaza peisajul, oricum Timisoara merita din plin si mai multa infrumusetare

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu vi in hd?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Esti in Hd?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sunt peisaje frumoase acolo

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De ambele sad

| Mosotti a răspuns:

Eu iti dau.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Daca ti as face o reducere la fineti mi ai da 10 ron?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu mananc fineti.

| oglindasultanului a răspuns:

Sa vietuiesc ca si cum as fi moarta intr-o societate obsedata de moarte.

| mastadont a răspuns:

De nici-una dintre acestea. Dacă mă gândesc mai bine chiar nu știu de ce mi-ar fi frică, am scăpat de mult de acest sentiment.

| CIaudiu a răspuns:

De moarte. Pentru ca nu cred in viata de apoi si vreau sa trag cat mai mult posibil de viata asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi este mai mult frica sa mor si să nu ma implinesc, adica sa am multe regrete. Imi este teama de viata, ca n-o sa ma bucur de ea. Si de moarte, ca o sa-mi ia sansa sa mai traisc sa ma bucur de viata.