| RAY a întrebat:

Aveti simtul umorului? radeti la glume sau mai mult luați totul in serios? despre glumele ironice ce parere aveti? va plac persoanele comice?

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Mda din ce am citit aici nu mi se pare nimic ok.
Nu avem simtul umorului mai slab dezvoltat ca baieti mai degraba sunt baieti care nu stiu sa faca glume.E clar ca unei fete nu o sa ii placa glumele la misto despre sex sau nu o sa rada niciodata cand ragai sau te besesti asa de amuzament astea sunt pentru voi in grupul vostru de prieteni (si nu vreau sa stiu de ce faceti asta).Iar de faza ca faci o gluma pe seama unui lucru care mie imi place din nou e aiurea bai tie nu iti place ok spune asa dar nu iti bate joc de gusturile omului poate omu ala e idolul meu si eu vreau sa il "copiezi" oarecum atunci ce faci iti bati joc de mine... Iaras cu faza ca nu iti sta bine cu nu stiu ce ca areti nu stiu cum bai astea sunt badarani indiferent ca i le spui unui barbat sau unei femei incearca sa ii spui subtil nu sa iti bati joc de om ce a descris ala acolo nu sunt glume sau chesti normale si hilare si cred ca indiferent ca esti fata sau baiat si faci parte la o discutie de genu asteia sau glumite din astea te superi la un momentdat.

| PersonajFictiv a răspuns:

Il am destul de dezvoltat.
Dar depinde mult intentiile din spatele glumelor si trebuie sa existe o limita.
Imi plac persoanele comice evident.
Imi plac si glumele ironice, le fac de multe ori.

| Mieeez666 a răspuns:

Cica as avea, asa mi s-a spus.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Logic ca-l am, ador sa glumesc si ador persoanele glumete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care era intrebarea originala? Vazand primul raspuns tin sa cred ca era altceva nu randurile de acum.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Despre fete dar era un articol aiurea, am sters acel link

| BIoody a răspuns:

Fix cand am dat pe intrebare radeam la cv ce a scrisesem mai devreme rolling on the floor
mereu rad, dar am si o latura mai intunecata (spurcata) big grin ras malefic devil

| RAY explică (pentru BIoody):

Esti un dracusor sa inteleg

| BIoody a răspuns (pentru RAY):

Yep happy 50'50

| Volsvagan70 a răspuns:

Depinde de gluma