| RAY a întrebat:

Aveți un loc de munca stabil? Un domiciliu stabil? O sănătate bună? Aveți o relație buna cu partenerul/ra? Ce mai vreți vreți?

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pot sa zic ca momentan am tot ce mi-am propus, de fapt atata timp cat sunt sanatos si o duc bine mai mult de atat nici ca as mai indrazni sa cer.

| RAY explică (pentru Drimmero):

O iubita?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu reprezinta unul din planurile mele acum, vreau liniste

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

M... nu stiu nici eu ce vreau crying

| Mosotti a răspuns:

Loc de munca n-am, domicilu stabil am, sanatate buna n-am, relatie cu un partener n-am.

Vreau sanatate, sa traiasca parintii cat traiesc si eu, si sa am bani multi, asta mai vreau.

| Lukasssz a răspuns:

Sincer,e mai bine sa fii singur de cat intr-o relatie.

| Cheo0S a răspuns:

Un fresh in Tenerife si sa stau langa vreo 4 pupite de toate varstele.
Asta as vrea in momentul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Den1sa a răspuns:

Sa imi realizez visul

| RAY explică (pentru Den1sa):

Te las în visul tău

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

E ceva pentru care muncesc mult asa ca nu trebuie sa fii rautacios happy

| RAY explică (pentru Den1sa):

Sunt un îngeraș căzut pe serverul TPU

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Bineintes nu mam indoit niciodata