| pagliaci a întrebat:

Aveti useri a caror raspunsuri nu le luati in considerare? Cine si de ce?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

AnaMaria adică Ioneasca adică Violetta, cine mai știe cum o cheamă săptămână asta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt destui.

| Brizbriz a răspuns:

Credinciosii in general, in momentul in care tu arunci o idee CLARA si ei o rastalmacesc serios, sau mai rau, o ignora si o tin tot pe a lor, in loc sa raspunda la ce i-am cerut eu, mai devreme sau mai tarziu ti se pare ca urlii la luna, asa ca o lasi balta

nu o sa uit niciodata pe unul care a dat un citat din nustiuce carte sfanta, si dupa aia s-a comportat de parca aia era dovada absolut ABSOLUTA, deci imposibil de contrazis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosotti, deoarece repetă aceleași idei-șabloane la infinit de parcă ar fi robot.
În plus de asta, nu transmite nimic, nicio emoție prin ceea ce spune.

| troleibuz a răspuns:

Grija cu mi25 si johnny. Abereaza la Legislatie.