| Goddessss a întrebat:

Aveți vreo idee când încep școlile?
unii mi au spus ca sigur încep din semestrul 2, iar alții la anul.
ce credeți?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu cred ca semestrul doi in niciun caz happy

| Celcestietot a răspuns:

Sunt sanse sa inceapa din semestrul al doilea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu stie nimic. Nu m-ar mira sa incepem in toamna 2021 sau chiar mai tarziu... Nimic nu ma mai mira.

| StefanFlorea a răspuns:

Nu-i nimic sigur, oricum daca te referi la anul in toamna adica, ca mai e putin si trecem in 2021, nu cred ca se face online pana atunci, cel putin cei de a 8 a clar o sa mearga

| alibaba921 a răspuns:

Nu se stie nimic sigur pentru moment, probabil ca din 11 ianuarie incolo se vor mai lua cateva decizii.