| Goddessss a întrebat:

Aveți vreo idee de ce nu mi se încarcă răspunsurile primite pe TPU?
Orice fac mi se întâmplă la fel (azi am obs)

24 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bugg-uri

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil doar o eroare, nu trebuie sa te ingrijorezi big grin
Preocupa-te de alte lucruri pana atunci big grin

| Celcestietot a răspuns:

Pai depinde si de la cine le primesti smug

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Raspunsurile mele sunt primite?

| Goddessss explică (pentru Celcestietot):

Pe un tel merge, dar pe cel care l folosesc mereu efectiv nu se incarca deloc.nici să mă mai loghez nu pot.

| Sofer a răspuns:

De la site laughing și eu pățesc.

| LPCTSTR a răspuns:

Este destul de random dar nici prea. Este cazul utilizatorilor considerati inactivi sau conturile noi, dar nu si pentru cei activi.
Deci, in cazul in care utilizatorii nu au avut perioade de inactivitate sau sunt utilizatori noi, ar trebui sa primesti raspunsurile relativ instant.

| Catrice a răspuns (pentru LPCTSTR):

Teoretic,ca si mie mi se întâmplă tot timpul?

| raMLesS a răspuns:

Sa vezi ce fain era site-ul prin 2015 cand era plin te intrebari
Postau astia la trivia/amuzante cum se posteaza acum la dragoste si sex

| NotNamed a răspuns:

E de la site. Credeam ca doar eu am problema asta. Nu e vorba ca nu primesti, le primești dar intarziate rau. Întârzie mai mult de 2h...O fi dat modetatorii, in timp ce faceau sex, cu fundul de tastatura si au nenorocit careva linii de cod.

| Goddessss explică (pentru NotNamed):

Efectiv nici sa ma loghez nu pot, am vrut sa ti declar răspunsul ca amuzant, dar n am cum, deoarece efectiv nu am acces la cont.
intru pe login, si caut răspunsurile apăsând pe contul meu, apoi dau pe întrebările mele si abia apoi pot vedea răspunsurile.
efectiv nu se încarcă deloc răspunsurile. se tot mișcă pătrățelele alea si nimic.
doar azi am observat

| raMLesS a răspuns (pentru NotNamed):

A dat Cristina cu fundul de tastatura laughing laughing

| Goddessss explică (pentru raMLesS):

Pfaoiii, si Dumnezeu fac? fără TPU is moarta

| Goddessss explică (pentru raMLesS):

Ce*

| siriusblack98 a răspuns (pentru Goddessss):

Găsești altă procupare. big grin

| raMLesS a răspuns (pentru Goddessss):

Spune-i Cristinei că data viitoare sa-si faca loc pe birou, sau daca nu, sa o faca in bucatarie macar laughing rolling on the floor

| Goddessss explică (pentru raMLesS):

Deci si mor

| Goddessss explică (pentru siriusblack98):

Fac cumva

| raMLesS a răspuns (pentru Goddessss):

Eu ce sa-ti fac? Spune-i si tu sa nu mai faca sex, poate intelege.

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Asta e foarte trist, timpul pierdut te ucide de fapt

| TPU.ro a răspuns (pentru raMLesS):

Hai, hai! Nici chiar asa. Mai dau un pumn, dar nu cu fundul big grin
Daca problema persista, da-mi de stire. La mine e totul in regula!

| Goddessss explică (pentru TPU.ro):

Well super interesant.
Pe un tel merge, dar de pe cel principal nu mă mai lasă deloc.nu primesc deloc răspunsurile.
Dubios.
Și conexiunea e super ok

| TPU.ro a răspuns (pentru Goddessss):

Eu nu pot ghici ce telefon ai si nici ce sistem de operare are sau ce browser folosesti. Incearca sa iesi din cont si sa reintri sau sa imi dai toate detaliile. Eu am testat si nu am nici o problema. Incearca sa stergi si istoricul si apoi sa reintri in cont.
Da-mi de stire cum functioneaza.

| Goddessss explică (pentru TPU.ro):

Acum e totul ok. mulțumesc frumos.
efectiv nici nu aveam opțiunea de login, nu puteam intra in cont.
noroc ca totul era doar pentru o zi.
totul e super acum. merge ca înainte