| OhFuckIForgotMyNameAgain a întrebat:

Aveti vreun miros, vreun gust, vreun sunet care va rascoleste amintiri? Ce fel de amintiri?

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

Cozonacii calzi miros a copilarie, licuricii zburand au gust de vacanta, la fel si cantecul greierilor.

1 răspuns:
| morena238 a răspuns:

Da am unul un gust care este foarte frumos cand m-am sarutat pentru prima oara intrum vis si nu mai stiu ce sa fac adica baiatul pe care il plac o tot intreaba pe prietena mea daca vrea sa fie cu ea iar eu am visat ca la o petrecere el m-a dat mai intr-o parte si m-a sarutat a fost superb iar cand m-am trezit era or 5 dimineata cam asa si nu am mai putut dormi m-am simtit ca ultimul om de pe paman caci sunt nebuna dupa el de ceva vreme offf daca ma poti ajuta cu niste sfaturi caci nu vreau sa risc sa il pierd te rog scrie-mi un mesaj!