| anonim_4396 a întrebat:

Avicii, Tiesto, Hardwell, David Guetta sau Martin Garrix? Si de ce? Sincera sa fiu, mie imi plac toti laughing) in special Avicii si Martin Garrix happy

Răspuns Câştigător
| UzOm a răspuns:

Dimitri Vegas și Skrillex!

| anonim_4396 explică (pentru UzOm):

Bine ca mi-ai amintit de Skrillex :))) de ala imi place cel mai mult, nu stiu cum naiba am uitat de el :))) Ai vazut videoul asta? :D https://www.youtube.com/watch?v=V2VmcuOEqEg minuturile 18:21 si 32:54 sunt cele mai faine

| anonim_4396 explică (pentru UzOm):

Asta o am deja in folder :)) ^_^ Ia digera tu asta : https://www.youtube.com/watch?v=q6-ZGAGcJrk (nu e de Dimitri Vegas sau Skrillex dar suna bine :) )

| anonim_4396 explică (pentru UzOm):

Vecinii o sa creada ca am deschis un club de fite aici laughing) Oricum, imi place melodia care ai trimis-o, am si pus-o in folder happy Cum ti se pare ala cu Spooky Scary Skeletons? big grin

| anonim_4396 explică (pentru UzOm):

Imi place originalul de la Green Day sa fiu sincera :))) Hai ca iti dau eu o melodie ca lumea :D : https://www.youtube.com/watch?v=dP9Wp6QVbsk

17 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Garrix, pentru că are picioare bune. laughing)
*nu te uita mai sus, te rog*

| anonim_4396 explică (pentru deeeaqq):

Pe langa picioare bune, are si o fata bunaaa laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avicii,Martin Garrix, David Guetta, Tiesto...de Hardwell nu stiu nimic. sad

"De ce?"
Pentru ca muzica electro' jmechera happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Electro4Life laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma pis pe muzica lor. si pe porcaria aia de untold

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

D-aia nu se mai face Untoldul anul viitor, ca i-ai inundat cu prea mult pisat. laughing)

| YesorNo a răspuns:

Avicii fac melodii superbe. Mai ales „Waiting for love" https://www.youtube.com/watch?v=cHHLHGNpCSA

| anonim_4396 explică (pentru YesorNo):

Ala e ringtonul meu laughing) Cam de 1 an si ceva il am big grin

| YesorNo a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde sa stiu eu?!

| anonim_4396 explică (pentru YesorNo):

Esti Dan Diaconescu, cum *** sa nu stii?