| RAY a întrebat:

Azi a murit windows 7, in semn de condoleanțe va intreb ce experienta ati avut cu el? Mai aveti inca win 7 pe pc, laptop?

8 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

Dumnezeu sa l ierte, o experiență plăcută.

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns:

Al meu e inca viuwinking
Daca esti blindat pe partea de securitate il mai duci ani buni si fara asistenta.
Nu am de gand sa trec prea curand la win10, trag de 7 cat se poate... a rulat mereu foarte bine si nu am avut probleme deosebite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA., eu consider windows 7 ca
"nou" Xp e baza.
Sincer pentru utilizatorii comuni categoria windowsului nu conteaza mai DELOC.
Foloseam XP inainte., acu am 7. Culmea pe telefon parca am windows 10 laughing
La net/ jocuri chiar nu conteaza.

| darrio2007 a răspuns:

O fi murit la tine.

| DarthNiger a răspuns:

Mare pacat, acum trebuie sa instalez Windows 8 ca sa am probleme cu compatibilitatea, mai ales ca mai jucam jocuri old school gen Gothic 2.

| RAY explică (pentru darrio2007):

De 3 ani, ca nu era compatibil cu win 7 laptopul nu am avut de ales, dar am avutwin 7 era ok ca si 10

| DaCumSaNu a răspuns:

Daca nu citeam intrebarea asta probabil nu aflam prea curand asta rolling on the floor)) mai merge si fara asistenta