| anonim_4396 a întrebat:

Azi am ieşit şi eu în oraş cu nişte prietene, ne-am plimbat noi ce ne-am plimbat până ce am ajuns într-un parc.Ne-am pus toate pe o bancă şi am început să povestim. După câteva minute, la câțiva metri de noi, s-a pus pe altă bancă, un grup de băieți.Noi,aveam fiecare câte un baton de ciocolată şi ne-am ridicat pe rând ca să aruncăm ambalajul la gunoiul care era la câțiva paşi de noi.La un moment dat eram toate pe bancă şi una dintre prietene a început să îmi dea coate şi să îmi spună mai în şoaptă şi râzând "Tu, vezi că ăia de acolo se tot uită la tine" la care eu mă uit la ăia, îi văd că se uită spre noi şi o întreb "Dar de unde ştii că se uită la mine şi nu la tine de exemplu?" la care ea zice că atunci când m-am ridicat să merg să arunc ambalajul s-au uitat la mine şi când s-au ridicat ele nu s-au mai uitat.Am mai stat câteva minute, deja mă simțeam destul de incomod şi le-am zis că vreau să plecăm de acolo.Ne-am ridicat şi,ca să ieşim din parc,trebuia să trecem pe lângă ei pentru că noi eram într-un fel de înfundătură. Când am ajuns în dreptul lor unul mi-a apucat încheietura mâinii şi mi-a făcut un semn cu buzele (ca un sărut din aer),eu mi-am retras mâna şi am grăbit toate pasul până ne-am îndepărtat.În momentul ăla în care m-a apucat de mână m-am cam speriat şi nu am ştiut cum să reacționez,nici măcar nu am putut să țip la el sau să îi zic vreo două.În fine,m-am cam lungit cu povestea, probabil am dat prea multe detalii şi poate nu era necesar, dar sunt şi destul de nervoasă încă pentru că nu e prima oară când pățesc chestii de genul. Întrebarea ar fi: oare ce o fi în capul lor? Ce cred ei că o să se întâmple dacă îmi fac din-astea? Că o să sar direct să-i *** sau ce? Unele lucruri sunt peste puterea mea de înțelegere...

36 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce mergeti in parc neinsotite si in special in fundaturi de parc, unde puteti fii atacate sau violate?
Nici macar nu intelegi ce ti s-a intamplat de la o banala atingere de mana, dar daca aia sareau pe voi si va violau?
La cat sunteti de micute si nestiutoare, fiind peste puterea ta de intelege, exact asa cum ai spus, va sfatuiesc sa stati acasa, sau sa iesiti insotite de parinti!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ai înțeles greşit.Acea "fundătură" nu era un loc foarte izolat pe unde să nu treacă nimeni, poate nu m-am exprimat eu bine.Mai erau oameni prin preajmă, doar că băncile erau mai la distanță.Are parcul o formă mai ciudată şi chestia e că noi ne-am nimerit pe o bancă de la marginea parcului, chiar lângă gard şi nu aveam pe unde altundeva să ieşim decât pe lângă băieții ăia, de-aia am zis "fundătură".Şi acum serios...cum să ne însoțească părinții în parc, ziua în amiaza mare la 19-20 de ani cât avem noi? Eşti absurdă.Mai ziceam dacă mergeam undeva prin pădure, pe coclauri.Atunci da, trebuia să fim însoțite de cineva.

| Drimmero a răspuns:

Un singur cuvant ii caracterizeaza pe astia : d,,i,,s,,p,,e,, r,, a,, t,, i!

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

Imi mai vin cateva cuvinte.

| sofisis a răspuns:

Eu l-am pocnit o data pe unu. Mergeam spre facultate si el venea din fata inspre mine. Can a ajuns in dreptul meu, efectiv mi-a bagat mana intre picioare...m-a apucat de ****.
M-am sucit pe calcaie, el trecuse deja putin de mine, si i-am ars un pumn in cap de l-am dezechilibrat. S-a uitat ciudat la mine si a grabit pasul.
Deci faza aia mi s-a parut incununarea tuturor libidinoseniilor si nesimtirilor din lumea asta!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pățesc mizerii din astea mereu, nici nu mai încerc să înțeleg, mi-e greață. Nu le da mai multă atenție decât merită.

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Am tot încercat să îmi impun să nu îmi mai pese, chiar îmi spuneam în gând de multe ori că sunt doar nişte terminați, disperați, dobitoci infecți etc. şi n-are rost să-mi bat capul cu ei, dar când veneam din oraş ajungeam de multe ori chiar să plâng de nervi pentru că sunt conştientă că nu prea am cum să împiedic chestiile astea.

| Plato a răspuns:

Https://youtu.be/uRNuBNL-f8Q?t=36

Data viitoare fii pregatita si da-i una s-o simta si ma-sa. Da-i o palma si, daca mai continua, fa-i omleta, stii tu. Da' asa cu sete, sa simta tot neamu'. laughing
Pe bune vorbesc, daca nu le faci nimic prind curaj si cred ca iti place, asa ca vor continua.

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Eh,e uşor de zis, dar când te afli tu în situația aia nu prea poți reacționa aşa cum ai fi vrut.Cel puțin aşa a fost la mine.Şi mie dacă mi-ar fi povestit o prietenă o chestie de genul i-aş fi zis să-i dea una-ntre craci de să i se învinețească instant.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai atunci nu te-ai asteptat, dar acum asteapta-te si actioneaza daca se mai intampla.

| PersonajFictiv a răspuns:

Niște zdrențe de oameni, handicapații ăștia merită să primească și amendă ori chiar mai mult dacă se repetă.
Nu ai voie să atingi ca handicapatul o femeie și să abuzezi de faptul că ea nu are putere ca un bărbat să se apere cumva.
Niște gunoaie.
Vorbești cu tipa și faci cunoștință cu ea, vezi cum se simte, îi vezi reacția in timp ce ai o conversație cu ea și apoi vezi dacă îți permiți să o atingi, nu așa ca un jeg.
În fine, mai sunt și oameni de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice fel de atenție e bine-venită
ar trebui să-i înțelegi și pe ei
doar ai vrut să te lauzi că arați bine și i-ai atras

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum adică m-am lăudat? Unde vezi tu în întrebarea mea că m-am lăudat? Am scris exact cum s-au întâmplat lucrurile, cred că aproape fiecare detaliu.

| Raizing a răspuns:

Off-Off! Ce ma pot face -ieu- cu tine, a?hee hee

Mey -deci- acela -era un gest, simplu GEST -de ati spune ca te place(nici mai mult -nici mai putin) -of-offfff!

Ce Dar ai -tu- de a ma face sa oftez(neimaginabil)... off-off :o tongue

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

Cum de ai dat tu peste întrebarea asta care e de acum 5 luni? rolling on the floor

| Raizing a răspuns (pentru anonim_4396):

A...pai? SteLeLe sunt ochiiiiiii Meiiiiiiiiii -atunci cand tu zambesti -ei stralucesc smug

| Raizing a răspuns (pentru anonim_4396):

Da -ce`i cu tine -imbracata in halu' aLa?
&
te observ prin -ecran- love struck love struck

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

Mă sperii, omule.

| Raizing a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai zis sa te lamuresc -ei bine- asta incerc ` s-o fac -offff!

Ma rog laughing -ieu- incerc...

Intre timp, pentru a se dezvolta, investigatia consta in examinarea unei portiuni uriase din ceea ce numim Nelamurire, incluzand aici multe idei conform carora(totul pare sa o indice) va trebui sa traim in timp ce "Ancheta" in Sine se desfasoara Nelamurirea.Caci mai tarziu, in cadrul "Anchetei" Nelamuriri, ar fi necesar sa Judecam daca nu avem niciun motiv pentru a le exclude.Aceasta fara a aduce atingere de a fi, in plus, un "instrument" de lamurire asupra nelamuriri.Aceste argumente constituie un "Instrument" de investigare si trebuie mai intai evaluate dupa cum sunt inteligibile sau nu, iar daca sunt acceptate o data, ele ar fi, in principiu, supuse Discutiei(altfel ar fi incompatibile- cu -activitatea de cercetare -asupra celor -ce nu par- a fi Nelamurite!)

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

Zi-mi sincer acum.....ai fumat ceva?

| Raizing a răspuns (pentru anonim_4396):

Am sa te rog -Frumos- sa termini cu "fumatul" sau Ca-Mi esti speriata(n-ai nici un motiv). Regards love struck love struck

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

sad

| Raizing a răspuns (pentru anonim_4396):

Hi!

ps: Vizavi de Ani Mei -cand o sa inveti(codul bunelor maniere) -mai discutamwinking

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

Dar ce, n-am vorbit frumos? sad

| Raizing a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa acuzi lumeahappyasa pe injust -nu-i chiar "frumos"

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

Dar nu te-am acuzat pe nedrept de nimic, am zis doar că mă sperii. rolling on the floor

| Raizing a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin
Se pare Ca-Mi uiti; de la mânuță -pan' la Gurița(cu Gurița grăiești fabulehee hee Fumate si cu mânuță ta -ai scris-o) cum ca "fumez".off-oflulețul -Meu- love struck love struck

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

Aaa,uitasem de asta.Dar totuşi, nu trebuia să o iei ca pe o acuzaţie.Eu te întrebasem ce-ai fumat pentru că voiam şi eu. laughing

| Raizing a răspuns (pentru anonim_4396):

DesiGur -DraGa MeA- Floare cu Venin - hai mai toarna -mai toarna -mai TurnaM -Putin-? devil devil) devil offfffff big grin

ps:iti doresc Noapte buna

Desigur ca nu-ti doresc sa ai parte de -Noapteeeeee Bunaaaaaa- n-o meriti love struck love struck love struck

0fuletuLeeeeeee :p :p tongue tongue

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

Ah,ce rău eşti. sad
Măcar îmi zici câţi ani ai?

| Raizing a răspuns (pentru Raizing):

Jijijijijijirolling on the floor
buuuuuuuu-Burolling on the floor

Jajajajajalaughing
H@h@Haaaaarolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

Ok.Văd că eviţi întrebarea.Se pare că va rămâne un mister până la urmă.

| Raizing a răspuns (pentru anonim_4396):

《Hey》Teeeee Roooooog -nu mi te pripi!:d big grin big grin :d

caut 1stil sa-L adopt -cum sa-ti arat varsta -Mea-

In Antepenultima -luna- a anului《2019》ziua a5a -vei vedea- sub numele tau tongue :p:ptongue vârsta -Mea- :dbig grin big grin :d

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

Aştept.

| Raizing a răspuns (pentru anonim_4396):

Off! Incarca link-ul -dar- nu merge sa-l vezi/download! Asa ca raman pe stilu' clasic!

ps: umbla la setarile contului -nu pot sa-ti trimit mesaj privat!

| anonim_4396 explică (pentru Raizing):

Trimite-mi felicitare.