| Furnicuta000 a întrebat:

Azi am vrut sa imi iau o shaorma (din Bucuresti, Colentina dar nu conteaza locatia exacta) si vad o persoana care sta afara la tigara, pe telefon, scobindu-se ocazional in nas. Ma apropii, intru in locatie, vad aceeasi persoana ca arunca tigara si pune direct mana pe lipie. Ma asteptam sa se spele pe maini, sa isi puna o manusa sau ceva dar nu. I-am zis ca m-am razgandit, m-o fi injurat in gand dar nu-mi pasa.
Deci voi daca aveti pofta de o shaorma de unde luati astfel incat sa nu mancati cu nod in gat? Ca sincer de multe ori am vazut lipsa de igiena, in mai multe locatii

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Evitam shaormeriile. poti face reclamatie la inspectia muncii sa verifice conditiile de lucru cum se desfasoara activitatea

| Furnicuta000 explică (pentru mgtow):

Pai intrebarea era pentru cine nu le evita

| mgtow a răspuns (pentru Furnicuta000):

Un taximetrist de 24 ani a murit dupa ce a mancat o shaorma.

| romeo78 a răspuns (pentru mgtow):

Egal cu zero, reclamația. Sunt mână în mână cu autoritățile!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dristor, numai de acolo mănânc. Ce fac ei in spate nu stiu, da restaurantele lor arata curate.

| Drimmero a răspuns:

Am niste shaormerii misto pe aici prin zona care sunt curate inauntru dar sunt convins 100% ca s-au mai nimerit si shaorme care au fost facute de unii care se scarpinase in k00r inainte, au fumat sau s-au scobit in nas inainte si nu s-au spalat, dar cand ti-e foame si arde sotmacul asta e ultimul detaliu la care te mai gandesti. Am intrat si in shaormerii d-astea de coltul strazii unde erau muste in sos, dar am fost atent sa nu-mi puna sos d-ala, am mai mancat o data shaorma la 5 lei tot la un butic d-asta de coltul strazii amplasat intr-o statie de autobuz, uneori sunt inconstient ca mananc de la toate rablele dar cand pofta e mare treci cu vederea, acum nu as mai avea curajul sa mananc de la orice fast-food, de fel imi iau si fac acasa, ies mai bune.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Incearca sa-ti faci una acasa, asa vei sti ca doar tu ai atins-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dristor sau la cele din interior în mall-uri, Calif de exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi iau shaorma destul de rar. Cand imi cumpar, ma duc ori la dristor ori la mesopotamia, pentru ca alea sunt mai ok decat o shaormerie de la coltul blocului.
Am mai multa incredere sa mananc de la o shaormerie cunoscuta, unde e o coada lunga decat sa ma duc intr-un loc no-name, suspect si pustiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acasa.