| SilentRain a întrebat:

Azi e 1 aprilie, ce farse ați făcut?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am apasat pe "haha" la postarea unui disperat, care glumea ca isi vinde gunoiul lui de masina, la pret cel putin dublu fata de valoarea ei.
A fost o zi foarte misto, m-am distrat, csz.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-am făcut, dar aș fi vrut să zică cineva că virusul ăsta a fost doar o farsă. Dar să fie și adevărat ce zice. sad

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am făcut, mi se par de prost gust.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu vedeam întrebarea asta cred că nici nu-mi aduceam aminte că e 1 aprilie. laughing
Oricum, nu ştiu cine mai are chef de farse în perioada asta.