| RAY a întrebat:

Azi e Ziua Internațională a Grădinilor Zoologice și a Parcurilor, ce gradini zoo ai vizitat? Ce amintiri ai?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram copil și am mers cu familia la Zoo...iar într-o cușcă în care erau maimuțe a intrat o pisicuță. Una dintre maimuțe a prins-o și a început să o puricească...deși se vedea clar că pisica nu prea era bucuroasă. S-a adunat multă lume să facă poze și video. laughing
Dar azi parcă nu mă atrag ca în trecut grădinile zoologice. Pe de o parte, sunt interesante, dar mă simt foarte rău să privesc animalele în acel context. Mi se face prea milă...nu știu ce e cu mine. straight face

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Esti un ingeras bland, milos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca ieri a fost ziua soarecilor de biblioteca! happy Adica si a mea!

| NoName5435426976425 a răspuns:

Mi s-a facut mila de ele cand le-am vazut inchise!
Ar trebuii inchise toate gradinile zoo ca e o tortura pentru animale