| scutelnictatiana a întrebat:

Azi e ziua mea! Am implinit 13 ani! Si numai mama m-a felicitat si tata cu ziua mea...dar nimeni altcineva!*_*Si acum sunt singura acasa caci parintii au plecat in oras pe reo 2 ore! Imi este asa urit! Nu stiu ce sac fac? Ce sa fac sa simt si eu ca azi e ziua mea(numai fara copii)caci parintii nu-mi dau voie! Va rog? Funda si vot

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Buna.La multi ani si tot doresti! big grin happy
Nu iti face griji ca nu te-a mai felicitat si altcineva in afara de parintii tai.Este important ca de ziua ta sa ii ai alaturi pe cei dragi tie.Parintii poate au plecat in oras pentru 2 ore amarate(mai ai din zi destul) si poate iti cumpara ceva.Te-ai gandit la asta?
Si de ce nu iti dau parintii voie sa te joci cu copii/fetele de varsta ta?
Deci te-ai plictisit si vrei sa faci ceva? Daca esti genul de fata ce invata mult,ai putea sa citesti o carte(ai putea,daca ai,sa citesti o carte cu aventuri sau crime; acestea te tin in suspans pagina dupa paginawinking ),poti sa te joci pe calculator(pe jocurile instalate de tine sau pe net),poti sa te uiti la televizor(de exemplu, acum dimineata pe Axn sunt numai serialele cu criminalistica si fictiune-fantome, minuni ascunse etc.- sau te uiti la un canal favorit de tinewinking ), poate fiind dimineata, du-te si fa un dus daca nu ai facut(si uite 20 de minute dusehee hee ) si schimba-te(daca nu ai facut acest lucru-inca -2/3 minute- si se aduna), alte idei nu mai am, scuze.
Sper ca a fost satisfacator raspunsul meu si la multi ani(din nouhee hee )! Funda?

| scutelnictatiana explică (pentru RandyMarsh):

Mersi mult de atite idei...

| pastru009 a răspuns (pentru scutelnictatiana):

Imi face placere. Fundita?(scuze ca insist/cersesc dar am observat ca esti mai respectat pe site daca ai multe funde si daca si raspunsurile catigatoare/satisfacatoare sunt foarte bune big grinhee hee )

10 răspunsuri:
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Incearca sa te uiti la un film cum ar fi "16 dorinte" daca nu l-ai vazut inca...

| AOLEVRIC a răspuns:

"Fara copii "? - esti forever alone laughing? mai bine te pui sa dormi ca sa uiti ca esti singura [ nu tu parinti, nu tu prieteni - vaii ] sad.

| scutelnictatiana explică (pentru AOLEVRIC):

Mda.....forever alone.*_*

| AOLEVRIC a răspuns (pentru scutelnictatiana):

Eu glumeam fetito, nu stiu ce ai putea sa faci... Cum vine asta confused parintii te-au lasat singura de ziua ta laughing? Pune-te sa dormiwinking.

| RandyMarsh a răspuns:

Buna! La multi ani!
Eu zic sa privesti un maraton de comedii, macar sa te mai inveselesti.

| iSaidNo a răspuns:

La multi ani! Maine este si ziua meahappyUite, nu baga in seama raspunsul celalalt, sunt si moduri frumoase in care poti pentrece ziua ta! De exemplu, suna o prietena.Iesiti la un suc, o prajitura, mergeti la shopping..Nu prea imi place faptul ca nu te lasa parintii cu copiii,insa cu siguranta vei reusi sa ii convingihappyDaca nu,uitate la un film dragut,sau asculta cateva melodii vesele,iesi pe afara, mananca ceva dulcebig grin Sper sa te distrezi astazi, si, inca o data, la multi ani! Ai grija de tine!happy

| CriSTina333 a răspuns:

nu te intrista... uite deja cite felicitari ai aici pe bloghappy