| anonim_4396 a întrebat:

Azi e ziua prieteniei. Este cineva care consideră că nu are nici un prieten adevărat?

15 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai mult ca sigur sunt persoane care considera ca nu au niciun prieten adevarat. Din 7, 674 miliarde de oameni, cel putin o persoana sigur considera acest lucru happy

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Dar persoane care nu au prieteni in general sunt.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, si aici ai dreptate happy

| SilentRain a răspuns:

Nu doar consider, asta e realitatea

| Dismally a răspuns:

Da? n-am auzit de ziua prieteniei pana acum big grin Sunt foarte multi care spun ca nu au nici un prieten. Eu am putini dar buni happy

| oglindasultanului a răspuns:

N-am cum n-am avut in viata mea.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă bucur că această întrebare va făcut să vă înțelegeți bine între voi. Alte ori se vorbea neplăcut.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

La ce-ți trebuie prieteni falsi când te ai pe tine

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Corect.Nu zic că nu sunt și oameni deosebiți,însă nu am nevoie în viață decât de o prietenă,în cazul meu,care să mă înțeleagă,să fie credință,dragoste reciprocă, să ne sprijinim unul pe altul, eu să fiu totul pentru ea, ea totul pentru mine, să ne creăm propriul "univers"

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Tu știe mai bine in cine ai încrede in ziua de azi și pe cine iubești cu Adevărată in ziua de azi nu mai exista ce vrei tu cu Adevărată ai grija mare de tot pe cine iubești și in cine ai încredere cu Adevărată dupa aia sa nu te trazesti ca sa culcata cu unu și altul și tu iubești cu Adevărată ca prostul

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Sunt eu cu mine și îmi place asta. Dacă va fi cineva, cândva să aibă același scop în viață cu al meu și să ne ajutăm și sprijinim în tot bine, iar dacă nu iarăși bine.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Succes

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Mulțumesc,la fel și ție și tuturor.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Mulțumesc Vultur

No sawurma no life