| cristi202 a întrebat:

Azi e ziua Timisoarei si nu pot fi indiferent, curge si prin mine sange de timisorean.
Mai e cineva pe aici din Timisoara sau care sa se fi nascut acolo?
La multi ani, timisoreni! La multi ani, Timisoara!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani, domnisoara Timisoara!
Iti doresc sa fii fericita, sanatoasa si sa fii iubita.
Mi-as dori sa te cunosc intr-o zi, ca poate, poate, te voi iubi si ma voi insura cu tine.
happy

| cristi202 explică (pentru anonim_4396):

Frumoasa urare!
Daca vii sa o vezi, te vei insura cu ea. Nu vei mai vrea sa pleci de la ea. Chiar e foarte frumoasa! happy

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am venit eu aici de ceva ani (momentan). Nici nu stiam ca este ziua acestui oras.

Si totusi, nu ma prea omor cu aceste lucruri tongue

| cristi202 explică (pentru DoarBogdan):

Nici eu nu ma prea omor. Dar mi-am adus aminte, si cum sunt departe, m-a apucat dorul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru cristi202):

Atunci se intelege.

Ei bine, este foarte cald pe aici, nu prea recomand big grin

| cristi202 explică (pentru DoarBogdan):

Nu recomanzi Timisoara din cauza caldurii?!? Una din cele mai faine amintiri pentru mine a fost cand la ora 2 noaptea intr-o noapte calduroasa de vara am mers cu tatal meu si sora mea la urgente stomatologice pentru sora mea. Pustiu pe strada, tatal meu mergea cu camasa descheiata din cauza caldurii, se simtea dogoarea asfaltului inca, peste tot geamuri deschise, si o liniste mormintala de parca toata lumea a murit de cald happy. Pentru mine a fost fain, pentru sora mea, deloc, pana am ajuns acolo. happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru cristi202):

Faina amintire. Am si eu cateva de pe aici, unele frumoase, altele mai putin placute big grin

Si am zis asa ca o gluma cu caldura.

| T0T a răspuns:

Ray, prietenul TPU e de acolo. Poate mergeți la o bere.

| cristi202 explică (pentru T0T):

happy happy happy
Cindva, se putea. Cind ne bateam la cutite pe argumente cu privire la existenta lui Dumnezeu. Acum, sunt cu "ignore" pentru el. Ar fi dragut pentru el sa imi faca o invitatie. happy happy

| T0T a răspuns (pentru cristi202):

Aș veni și eu, dar mi-e că ne bagi pe amândoi în tomberon cum voia să facă Tolea cu Diaconescu laughing

| cristi202 explică (pentru T0T):

Nu arunc oameni la cosul de gunoi. Eventual ii scot de acolo si ii duc sa faca o baita si le dau un sandwich. happy
Daca iti suride ideea, o facem!

| SilentRain a răspuns:

Ce-i așa special, parcă voii astea din Timiș va supra iubiți judetul

| cristi202 explică (pentru SilentRain):

Pai eu chiar "supraiubesc" Timisoara. happy

| gemeni6226 a răspuns:

Ray mai e din Timisoara.

| gemeni6226 a răspuns (pentru gemeni6226):

Scuze acum vad ca a mai scris cineva asta.