| SpikE a întrebat:

Azi ma duc sa-mi iau un telefon nou, ce ma sfatuiti? vreau ceva cu card, camera cel putin 1.3, bluetooth, slide sau cu clapa. si la pret accesibil!

14 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mie mi-a placut pozele facute de un lg shine... dar e cam de fete/fite... Incearca un sony ericsson w910i de exemplu.

auran
| auran a răspuns:

Nokia E66 / Nokia 6600 / Nokia 7610

auran
| auran a răspuns:

Cele din vodafone se strica repede - bateria cedeaza repede

| LuS[z] a răspuns:

Am auzit de un model Samsung D780 dar nu stiu cat costabig grin

| frida0purple a răspuns:

Samsung f250 happy.

| YLLL a răspuns:

Nokia 3600 slide.big grin

| aragon18 a răspuns:

Motorola v360vwinking

| SpikE explică:

D780 e simplu, nu vreau simplu!

| SpikE explică:

Un vodafone 1230 se merita?

| SpikE explică:

Motorola v360v am avut, e destul de bun dar are camera vga

| SpikE explică:

As alege un nokia E63 sau vodafone 1230

| SpikE explică:

Mi-am loat un samsung S3500 slide cu card, camera 2 mp, email, radio, mp3 player, tot ce se poate

| BlueDreams a răspuns:

Eu am un samsung J610 cu camera de 2 MPX si card, eu sunt multumita de el. AAAA si e pe sina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici si alege, ai tot ce vrei, marci, produse, info tehnice
www.gsmarena.com
eu aici studiez, campar si aleg, dupa care caut modelul ales pe site-urile masgazinelor sa vad cit costa la noi