| BeatrisBetty a întrebat:

Va rog imi poate spune cineva ce inseamna cand visezi sobolani mari si gandaci negri care alearga pe langa mine si ne-am speriat toti de el fiind si multi copii mici?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Visele in mare lor parte nu au legatura cu realitatea, desi contrar am auzit si chestii care s-au adeverit din batrani ca daca visezi nu stiu ce se intampla nu stiu ce...

| Frank51 a răspuns:

O sa fi miliardar la 47 de ani.

| Zuzu1991 a răspuns:

Mai lasa filmele de groaza, la varsta ta sunt crima

| doctorandus a răspuns (pentru Zuzu1991):

Cand eram mic m-a dus tata la cinema la un film de groaza. Fiind RSR, nu se dadeau astfel de filme la TV. Nu am ramas cu sechele, pur si simplu n-am inteles actiunea din film. Mi se parea ilogica.

| NotNamed a răspuns:

Nu insemna nimic.

| al0o0o0 a răspuns:

Inseamna ca nu esti intreg la cap.