| KawaiiMacaroon a întrebat:

Bai, deci, ma intrebam daca exista in unul din mirobolanteke mall-uri din Bucuresti vreun magazin care sa aiba haine si accesori rock.Mi ar fi mult mai usor sa mi iau dintr un mall decat sa astept 2-3 sapt. Si sa coste si super mult transportul. Daca stiti de magazine de genu’ dati-mi si mie va rog sugestii. Pwp :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie sa te imbraci in stilul asta. (si ti-o spune cineva al carui gen muzical preferat e rock-ul)

| KawaiiMacaroon explică (pentru anonim_4396):

Nu am intrebat care e parerea ta deoarece o consider irelevanta...nu ma intereseaza daca "e o prostie sa te imbraci in stilul asta"...am intrebat de niste magazine