| InYourMind a întrebat:

Bai frate deci ma minunez de ce gasesc aici pe site ce gândesc unii de pun asemenea întrebări ei nu-și dau seama cat de ipocriți pot fi cu o astfel de mentalitate?!
Eu tot vreau sa cred ca e pusa la misto cum altfel sa te gândești ca asa ceva e normal cum?!
Și după tot ei se mai mira ca nu sunt respectați pai cum sa fii respectat când tu cauți sa ii răspunzi la misto omului cum sa primești respect când tu nu oferi respect cum?!
https://www.tpu.ro/......mecher-la/
De ce nu se mai poate vorbi normal, fără jigniri, fără miștouri, fără glume, unde a ajuns societatea asta fraților? Ma îngrozesc când citesc unele întrebări de la unii care se dau adulți, pai cu astfel de oameni ne mai miram de ce merge prost în tara asta.
De ce nu se pot înțelege oamenii intre ei fara sa se jignească, fără sa se ia la misto? De ce? Făceți-mă și pe mine sa înțeleg ce e cu acești oameni, ce gândesc, ce așteptări au ca eu nu ii pot înțelege.

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cu cine concurezi pentru cele mai proaste intrebari din luna August?

| Dismally a răspuns:

Partea mai grava este ca desi vrea sa dea raspunsuri la misto nu este capabil/a de asa ceva, are nevoie sa citeasca undeva posibilitati de raspunsuri...

| Fabianaa a răspuns:

Suntem în România, pe mine personal nu ma mira