| Idkidk a întrebat:

Băieți, ce alegeți, o fată mai scundă sau mai înaltă? Fetelor, ce alegeți, un băiat mai scund sau mai înalt?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu pot sa alegwinking imi e indiferent.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

winking Da. Și la mine la fel, dar peste 1.65. happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Categoric laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Am 1.75winking Ce să fac? Cred că vreau pe cineva de înălțimea mea, maxim 1.80.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Inteleg happy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

E ok.❤

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Man te regasesti in preferintele ei?

| Idkidk explică (pentru RAY):

Preferinţele cui? happy

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Ale tale logic ca doar in ale mele )))

| Idkidk explică (pentru RAY):

Mmm, se potriveşte, are 1.76. smug

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Oarecum big grin

38 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru sex? pai mi egal frumoasa sa fie sa ma atraga sexual, fizic, sa ma faca sa am chef de sex cu ea, mai scunda e mai ok pentru ea sa nu o doara spatelele )))

| Drimmero a răspuns:

Una mai scunda aleg, acelea sunt cele mai dragute, dupa parerea mea, dar acum na... nu mai conteaza nimic daca iubesti pe cineva!

| OldSoul a răspuns:

Daca ai putea alege de cine te indragostesti... Probabil ca as alege una mai inalta, dar nici nu m-ar deranja sa fie mai scunda decat mine, chiar daca asta inseamna o diferenta de 20-30cm.

| Doub a răspuns:

Sunt o chestie mică şi dulce, am doar 1, 58m, deci clar să fie mai înalt ca mine.

| Idkidk explică (pentru Doub):

happy Mi-ai amintit de o colegă din clasa a 4 a. Avea tot 1.58.

| Doub a răspuns (pentru Idkidk):

Ce sweet. love struck

| Idkidk explică (pentru Doub):

love struck

| R0R0 a răspuns:

Unul mai inalt

| Florentina9210 a răspuns:

Eu am 1, 60 dar tot as alege un baiat mai inalt sa zic pe la vreo 1, 75-1, 80 asta este inaltimea maxima de baiat ''perfect'' pentru mine.
De exemplu iubitul meu are 1, 80 si ii vin pana la umar.
Dar am vazut prin oras baieti foarte inalti cu fete scunde. Astazi am vazut un cuplu, ea ii venea lui pana la cot. Erau simpatici amandoi, si pareau inteligenti. Nu conteaza in mare masura inaltimea.

| RareşTPUro a răspuns:

O fata mai scunda decat mine.

| raluk27 a răspuns:

Unul inalt (peste 1.75 m). N-as vrea sa-i scuip seminte-n cap.

| Idkidk explică (pentru raluk27):

Tu ce înălţime ai? Eu 1.75.

| raluk27 a răspuns (pentru Idkidk):

Eu am 1.62 m. Dar port tocuri de fiecare data.

| Idkidk explică (pentru raluk27):

Aa, super! Şi eu port tocuri, le ador!

| Staind a răspuns:

O girafa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu conteaza asa de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă este fată să aibă aproape aceeași înălțime ca a mea (1, 63) dacă este băiat să fie mai înalt, cred thinking

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa pitic de gradina esti? 1, 63? Bwuahahaha!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Dar tu cât ai?

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

1,50

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

E mai înalt/ă ca tine, de ce e pitic de grădină? happy

| syd2 a răspuns (pentru Idkidk):

Ca sa aiba ceva substanta raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost si cu unu care avea 2 metrii, te-ai prins care-i raspunsul laughing

| DeathOfDreams a răspuns:

Mi-e indiferent.
Am 1, 70.
Atâta timp cât tipu' n-are sub 1, 65 e ok.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Un suflet bun!

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Aș putea spună ca nu prea contează, dar aș minte, așa ca spun sincer, eu am doar 150-157, sunt cea mai scundă din grupul meu de prieteni, și aș preferă mai inalt decit mine să fie băiatul, căci mai scund decit mine ar fi ciudat happy.

| chilledzebra a răspuns:

Sigur! Adică ce are dacă e de 2 metrii, scara nu pentru asta a fost inventată? laughing