| rodevas a întrebat:

Baieti,ce parere aveti de fetele care nu stiu sa gateasca?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A găti nu este o problemă, se învață.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cine vrea sa invete.

| mgtow a răspuns:

Mananca la restaurant nu am nici-o parere, si daca mor de foame mananca paine cu smantana.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu sunt baiat, dar cred ca atata timp cat nu stau impreuna, nu sunt casatoriti chiar nu le pasa pe baieti daca fata stie sau nu sa gateasca. big grin

| Dariusuu a răspuns:

Pai atata timp cat doresc sa invete sa gateasca am o parere buna.

Dar ce barbat cu scaun in cap si-ar dori o femeie care stie doar cluburi, si jocuri pe facebook.

| greyhound a răspuns:

Daca nu stie sa faca mamaliga, nu-i buna de nimic

Răspuns utilizator avertizat
| greyhound a răspuns (pentru rodevas):

E testul supremhappy; e o vorba printre batrani ca se cunoaste o femeie dupa felul in care face mamaliga (dar nu mai stiu cum era)

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai cum era o poja pe fb care zicea un barbat:''Daca nu stii sa gatesti sarmale, esti degeaba''.Dar totusi si femeile trebuie sa stie sa gateasca, dar si barbatii.Ca daca nu ce se fac barbatii daca soria nu-i acasa? Mor de foamerolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| ÐỄỄẴ97 a răspuns (pentru rodevas):

Mie imi plac mai mult sarmale, mamaliga nu prea imi place.Dar daca stii sa le faci pe amn 2 asta-i bine.