| cooola a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre echipa Dinamobig grin?
ahhh:d.sunt >dinamovista:///

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare corect sa li se spuna la suporterii dinamovisti cainii rosii?

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Si eu tot dinamovista sunt. Am o parere buna, desi echipa m-a dezamagit foarte mult...mai ales anul asta.

Oricum asta este! Forzza Dinamo!

| alexboy a răspuns:

Cea mai buna echipa hai dinamo

| cooola explică:

Dahappy...eu nu am nimic impotriva cu "expresia caini rosii".eu tin cu dinamo pentru echipa.nu cum ni se spune sau pentru jucatorihappy...

| dragosh a răspuns:

Iubesc dinamo! Cam mare dezamagirea anul'asta dar, asta e.Fie vreme buna, fie vreme rea, caini pana la moarte si dincolo de ea!happy

| BuMeRaNg a răspuns:

Eu tin cu cine castiga...laughing...asa ca bv lor daca e sa castige daca nu...laughing)

| gabitzu_8696 a răspuns:

Si eu sunt dinamovistabatting eyelashes