| Pamanteanul a întrebat:

Băieți ce va atrage la o fată fizic și comportamental? Fetelor ce va atrage la un băiat fizic și comportamental?

6 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Fizicul le atrage!

| DonEduardo a răspuns:

Sunt baiat si la o fata ma atrag asa: fizic, fundul, picioarele, sanii si fata, iar comportamental, empatia, inteligenta si simtul umorului.

| isemilia a răspuns:

Sunt fata, dar sincer nu cred ca pot da un raspuns la intrebarea ta. Depinde mult de baiat, nu pot spune ca am un tipar. Pur si simplu mi se intampla sa fiu atrasa / indragostita de o anumita persoana, nu pot sa fac o lista care sa fie la stilul - par :..., culoarea ochilor :... etc. -, fiindca deseori mi s-a intamplat sa imi placa de cineva care era complet opusul a ceea ce credeam ca ma atrage.

| SociopatuI a răspuns:

O intrebare foarte proasta. Hai sa fim seriosi, oare va spune cineva pe aici ca fizicul? Realitatea ne arata acelasi lucru?

| Pamanteanul explică (pentru SociopatuI):

Okey, dar am întrebat care părți din fizic.

| SociopatuI a răspuns (pentru Pamanteanul):

Totul conteaza.