| LostInDreams a întrebat:

Baieti, cel fel de fete va atrag? Un portret atat fizic cat si moral daca se poatehappy

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt prea multe de spus ca sa exprimi exact un portret fidel ( atat fizic dar si moral ). Eu aleg o fata simpatica. Nu genul manechin, ci genul frumusica. O fata care cand zambeste simt ca am fost martor la o minune. O fata a carei privire ma invata ce este iubirea. Prefer o fata mai degraba cuminte. Chiar timida. Nicio problema. Conteaza sa stie ce vrea de la viata si sa aiba incredere in mine. Atunci cand traiesti alaturi de o astfel de fata treci usor peste etape si vezi ce frumos este sa dezvolti niste sentimente intr-o relatie matura si implinita.

| TeoPT a răspuns:

O fata bruneta sau satena cu ochi caprui, par lung, etc.

Moral: sa nu fie fitoasa, sa fie desteapta, inteligenta, cuminte.chestii de-astea.

Dar nu generaliza, fiecare baiat are gusturi diferite. Daca vrei sa atragi un baiat nu trebuie decat sa stai. Daca e interesat va veni el la tine.

| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Interesant raspuns 7h30.winking

| elico a răspuns:

Poate cred ca nu nu stiu sigur ma mai gandesc