| Laly_4113 a întrebat:

Baieti, dar si fete cat de mult conteaza aspectul fizic al unei fete/unui baiat pentru voi?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De la 1 la 5 undeva pe la 3. Nu sunt exagerat si nu pun mare pret pe fizic neaparat. Dar trebuie totusi ca fata sa fie draguta un pic. Nu vreau fotomodele dar e normal ca as vrea ca fata sa fie cat de cat frumusica. Conteaza cel mai mult aspectul fetei. Nu pun mare pret pe sani sau fund.

| florin_7920 a răspuns:

Pentru mine nu contează aspectu fizic dacă nu ai suflet pentru persoana cu care vrei să fii dar dragostea îşi are tainele ei şi uneori cei din jur nu vor înţelege de ce ai ales aşa o zi bună.

| BlackRainbow a răspuns:

La prima vedere conteaza aspectu` fizic happy

Dar daca stai sa cunosti persoana aia care arata bine si pe interior e... sigur te reprofilezi rolling on the floor

Deci 39, 9% aspectu` fizic
si 60, 1 cel psihic happy

| RikarDo a răspuns:

Parerea mea e ca aspectul fizic(50%)+cel psihic(50%)conteaza intr'o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am aflat pe pielea mea
aspectul fizic conteaza 100 la suta
pana la 15 ani ma aplaceau fetle asa cum arat
dar acum de cand m-am bronzat de rusine nu mai ies nici din casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% aspectul fizic ce naiba. Nu m-as uita dupa o grasana urata cu cosuri si uratastraight face. Si cred ca nici tu dupa un baiat urat oricant de bun la suflet ar fitongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu extrem de mult, dar conteaza.