| Goddessss a întrebat:

Băieți, va plac fetele cu eyeliner?
Ce tip de machiaj va place cel mai mult?
Fiti sinceri, mersi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori arata bine, dar nu imi
place atunci cand fata respectiva poarta eyeliner zi de zi. Multe fac asa. Le iese bine si il poarta zilnic. Asta nu imi place fiindca apoi te obisnuiesti asa si arata ciudat fără. In general nu imi
plac machiajele, iar daca sunt, sa fie asa incat sa nu ma prind eu. Asta ma refer in rutina de zi cu zi, ca vrei tu sa iti faci o poza mai colorata pentru o anumita ocazie, sigur, dar ma refer in general, cand iesi din casa, prefer fara. Adica gandeste-te, daca o fata e frumoasa fara niciun machiaj e clar ca e foarte frumoasa. Daca e frumoasa cu machiaj nu prea mai tine de frumusetea "genetica", naturala ci mai mult dovedeste abilitatea si indemnarea la machiaje. Deci daca as vrea sa aflu si sa imi dau seama cat de frumoasa e o fata, cel mai corect as determina cand aceasta este nemachiata.

29 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baieti care nu atrag fetele nu au voie sa priveasca fetele cica e hartuire sexuala, in acest caz nu ma uit la maciaj doar la fundul lor dar asa ca spiderman sub acoperire sa nu ma vada, cand nu atragi fetele nimic nu conteaza

| Drimmero a răspuns:

Imi place, da. Tipul de machiaj? Nu am preferinte, sa se coloreze cum vrea ea dar sa fie echilibrata, sa aiba si trasaturi naturale, sa nu fie prea multa tencuiala pe fata, ceva mai finut e mult mai misto decat sa se dea cu tot produsul, rujul cred ca am o preferinta mai mare spre rosu, aici pot sa zic, in rest cum ziceam, sa se faca cum vrea ea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da, arata bine cu eyeliner.

Dar, in rest... ca baiat, nu prea ma omor dupa machiajul fetelor. Prefer cat mai natural, si aici sunt sincer.

| Goddessss explică (pentru DoarBogdan):

Ma bucur mult când aud asta, sa știii.
da nu e adevărat ca atunci când băieții vad una cu tencuiala pe față si ua naturala, ei aleg majoritatea prima varianta?
ce părere ai?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Goddessss):

Pai sunt fel si fel de baieti, cu accent pe cuvantul "baieti". De ce sa alergi dupa una asa? Ca doar dupa... asta dispare. Sau hai sa zici daca alergi dupa o seara, doua, trei...
Dar machiajul dispare oricum. Este frumos sa stai cu cineva pentru cum este persoana respectiva, nu cum vrea ea sa arate ca este. Nu zic in sensul rau, si machiajul are rostul lui.
Dar alta este sa simti si sa vezi pielea fina de pe fata big grin

| T0T a răspuns:

Nu îmi place machiajul în general.

| Celcestietot a răspuns:

Pai doar sa le stea bine conteaza... ti-am dat raspunsurile big grin

| Sofer a răspuns:

Îmi place machiajul eyeliner dar îmi place și cum se machiaza și fetele goth.

| Goddessss explică (pentru Sofer):

Omg, ești printre putinii care apreciază fetele goth. ce fain

| Sofer a răspuns (pentru Goddessss):

Ma atrage mult stilul asta și îmi plac mult fetele asa. Tu ce stil de machiaj folosești?

| Goddessss explică (pentru Sofer):

Cel mai des doar mascara si imi umplu puțin sprâncenele si gata. uneori imi fac eyeliner, rar ma dau cu negru(smokey eyes) si ador culorile reci (verde, albastru, pentru ca imi scot trăsăturile in evidenta). mai mult decât rar folosesc culori calde.
as incerca si eu goth, numai ca nu prea am curaj... am si ruj negru da sta acolo nefolosit lol. as arata ca o moarta cu ochi căprui si blonda închis (natural) cu asemenea machiaj.
ce crezi?

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Uite ce imi place mie https://www.xnudes.net/......solo-1.jpg

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

Ai gusturi interesante.

| Goddessss explică (pentru Sofer):

Sper ca nu ai accesat lol. te vei trezi si cu viruși

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Nu e nici un virus, e un stie de prezentare fete independete

| Sofer a răspuns (pentru Goddessss):

Și asta e frumoasa
https://images.app.goo.gl/DpQudRVb6nCZWpQJ6
Nu mi se pare ca ai arata cum zici tu happy

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Tie nu iti plac astea cu fata ca aia?

| Goddessss explică (pentru Sofer):

Cauta riae pe insta si spune mi cum ti se pare

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

Nu e exact stilul pe care îl prefer.

| Sofer a răspuns (pentru Goddessss):

Îmi place cum și-a ales culorile cu parul albastru, machiajul și tatuajele. happy

| Goddessss explică (pentru Sofer):

Mie mi se pare frumoasa rău, dar păcat ca lucrează intr o industrie toxica

| CostinAlamariu a răspuns:

Imi plac cel mai mult fetele fara machiaj sau cu un machiaj extrem de minimal si discret. Intotdeauna am dubii față de o fată cu mult machiaj. Daca ai nevoie de mult machiaj sa fii frumoasa nu cred ca esti foarte frumoasa in realitate...

| siriusblack98 a răspuns:

Nu prea ma omor dupa fetele machiate. Am avut odata pe una care nu iesea nicaieri fara machiaj si pana sa imi dau eu seama la inceput ce se va intampla, m-a luat in brate, a pus capul pe pieptul meu (eu aveam o camasa neagra) si mi-a facut pe camasa o mare opera de arta. Nu i-am zis nimic dar e enervant ca dracu. Iarasi ma enerveaza cand isi da cu ruj si vine sa ne sarutam. Nu suport gustul de ruj si ma ''deseneaza'' ca naiba laughing

| zilog a răspuns:

Mie îmi plac fetele 100% naturale exact cum era EVA când a făcut-o Dumnezeu din coasta lui Adam în grădina Edenului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general imi plac fetele frumoase cu sprâncene naturale și pistrui ori imperfecțiuni pe fata chiar daca sunt coșuri sau alte chestii. Ah da și părul făcut fain cu aspect natural ingrijit, țâțele/fundul mai îmi plac iar. Daca vrei sa investești în frumusețea ta, concentrează te pe îngrijirea părului. Nu să-ți pictezi fata.
Mă fac să vomit mai ales alea care se pensează la perfecțiune și au glet pe fata ori buze umflate. Sau se fac cu creionul pe fata.

| tempra999 a răspuns:

De ce iti pasa ce prefera ei? LMAO

| Goddessss explică (pentru tempra999):

Bcz curiosity.
si no, vreau sa fiu cât mai atractiva

| tempra999 a răspuns (pentru Goddessss):

Trit. Imbraca-te cum te simti bine, barbatii nu merita atata efort rolling on the floor