| camiitsu a întrebat:

Baieti va plac mai mult fetele slabe sau cele mai grase, plinute?

14 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Cand ai fiori in stomac si o doresti daca e plinuta zici ca ce e grasut e si dragut iar daca e slaba zici ca zanele asa au fost dinttodeauna..frumusetea e in ochii privitorului si dragostea face ca totul sa fie ok indiferent de nr de kg.de pe tusa pare insa cu totul altfel

| RAY a răspuns:

Depinde de sezon vara slaba iarna mai grasuta sami tina de cald

va o diferenta camy intre sex si iubire, cand iubesti nu conteaza daca e mai plinuta, pentru sex conteaza doar fizicul adica sa fie slaba

| Azµre a răspuns:

Nu contează de care or fi atâta timp cât le iubesc și mă iubesc!

| Dariusuu a răspuns:

Degeaba sunt cum le zici tu, daca nu au nimic in cap.

Pe scurt : Imi plac fetele educate, si cu putin umor.

| AndyLavy a răspuns:

Nu mai fiti atat de complexate de felul cum aratati. chiar va satisfac raspunsurile ce le primiti aici de la diferiti baieti?
Nu e zi in care sa nu apara o astfel de intrebare.va exista unu care sa te placa exact asa cum esti slaba/grasa/plinuta etc...

| IREros a răspuns:

Daca prin plinuta intelegi asta: http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......renn-7.jpg Atunci prefer fetele plinute in schimbul a un 90 60 90. Dar asta sunt eu, despre gusturi nu se discuta, as fi ipocrit sa dispretuiesc oamenii dupa look, cand eu insumi am avut 125:D acum ma mentin pe la 85-90 dar pentru inaltimea mea e ideal.

Răspuns utilizator avertizat
| BoBoLiNo92 a răspuns:

Slabute ca sa simti frate os pe os big grin Altfel este cand o simti la tine in brate... Daca este una bari bari cum drak o cuprinzi in brate? big grin Si are si radasca grasa laughing)

| Veleno1 a răspuns:

Cam cum esti tu asa, poate putin mai plinuta

| cicika a răspuns:

Fiecare baiat are gusturile lui...dar poate sa placa si o fata mai plinuta daca are un suflet frumos si il cucereste cind te indragostesti nu conteaza nimic nici chiar virsta nici inaltimea! NIMIC! fUNDA?

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

! mai slabute nici garse rau potrivite destepte si descuracarete!

| mogwtz a răspuns:

Nici slabe nici grase putin plinute

| marian35a a răspuns:

Mai slabute ca tine de exp marian_33a

| Sweetcookie96 a răspuns:

Invata sa ai incredere in tine, sa fi multumita de felul in care arati! Pana la urma ce conteaza asta atat de mult? Daca un baiat te va placea doar pentru aspectul tau fizic fi sigura ca nu are intentii prea serioase... cauta un baiat care sa te aprecieze asa cum esti, care sa te iubeasca in primul rand pentru personalitatea ta