| 2002mihnea2002 a întrebat:

Baieti,voi cand urinati va decalotati penisul?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La tine pe geam

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, ca nu vreau sa ma pis in 14 direcții

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de lungimea, de forma si in ce masura este acoperit glandul penian si deschiderea uretrei, de catre preput atunci cand acesta se aflat in pozitia complet retrasa. De regula preputiul este retras de pe gland in timpul urinarii/mictiunii.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Frank51 a răspuns:

Nu. Daca ai observat preputul ajuta la directionarea uniforma a urinei.

| Sofer a răspuns:

Eu da ca e mai comod.

| Xanor a răspuns:

Niciodata in viata, dar am vazut pe cineva ca o facea si mi se parea foarte straniu, de ce ai face asta?

| AntonioAlexe a răspuns:

Da il decalotez, deoarece nu ramane nici un strop de urina intre preput si capul penisului