| Lavyynia18 a întrebat:

Baieti voua ce fel de fete va plac? Slabe sau mai plinute?

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Putin plinute, nu am ce face cu cele slabute blushing Prefer ceva carnita, mmm big grin

| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce anume, o grasa de 180kg nu o sa atraga sexual, dar pentru o relatie din iubire poate o vezi cu 10/20 de kg mai slaba, faza e ca ne plac fetele frumoase iar cei frumos nu are 200 de kg indiferent de sex, acuma daca e plinuta e ok

| neutrino a răspuns:

Cat mai plinute!

| LoveSleep a răspuns:

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Linge-ma frumoaso laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Haoleu poponaru' laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Vrei sa imi simti puful de pe Oo? laughing

| Green66 a răspuns:

Cele cu sufletul mare, cele care dau peste cap cântarul când se urcă pe el.

| Cristi6991 a răspuns:

Mie imi plac cese slabute, cu parul lung si drept, care au un temperament elegant care stiu cand sa ofere un zambet care atunci cand eu raman fara subiecte sa vina ea cu altul, sa fie vesela sa fie inteligenta si sa aiba un suflet bun... dar sa aiba si doza ei de nebunietongue as avea multe de spus dar fiecare cu placerile lui

| Lavyynia18 explică (pentru Cristi6991):

Si tu ce ai de oferit?