| DiannaDi a întrebat:

Baietii, care fete va atrag atentia mai tare? Blondele sau brunetele?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Inaintea imi placeau blondele mult, dar acum chiar nu ma mai intereseaza culoarea, poate sa ma atraga si sa fie albastra, roza, verde, etc. E irelevanta culoarea, tipul parului (ondulat, drept), ce imi place e sa fie cat mai des si voluminos, sa nu fie ars si deteriorat.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer vorbind mereu am preferat fetele brunete asta si pentru ca ma atrag fete imbracate gotic mai ales cu par negru de tot, inchis, cu cruce la gat si pergamente

https://ro.pinterest.com/pin/191051209172015605/
https://ro.pinterest.com/pin/594264113329547751/

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Gothicandamazing.tumblr.com

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Blonde, dar nu vopsite și pictate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele. Depinde cum le șade și dacă se potrivește culoarea părului cu restul trăsăturilor. Nu e regulă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele cu chelie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea singure

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele 4 ever

| BlindMirror a răspuns:

Cele care nu sunt sărace spiritual. E plină lumea de proaste, indiferent de culoarea părului.