| Celestina003 a întrebat:

Băieți, după ce vă alegeți iubitele / viitoare neveste, după corp frumusețe sau caracter (ce fel de caracter) personalitate, sa aiba bani?
Sau este de ajuns să vă iubească...si atât.

Răspuns Câştigător
| Continchiscontsters a răspuns:

Am șters de 5 ori ce voiam sa spun laughing)) este dificil nu-i simpla întrebarea deloc ma omoară un gând și un sunet nu pot fi sincer deloc căci a-și spune mai mult decat ar trebui și Mar da de pământ rău inima asta nebună...

21 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu mai este cazul de iubite dar am facut si eu o greseala in viata mea: am ales o sotie frumoasa si cu avere. Dupa 10 ani m-a parasit. A doua mi-am ales-o mai putin frumoasa si am pornit amandoi de la lingura si furculita cum se zice, adica de la o mobila de dormitor, un TV cu lampi, o masina de gatit alectrica, o masa improvizata in bucatarie si doua scaune, un boiler eelctric si un raft de lemn. Astazi, dupa 30 de ani, ne-am cumparat apartamentul si avem tot ce ne trebuie. Doar sanatate nu mai avem. Asta-i viata. E important sa te iubeasca. Desi ne credem cocosi e important si sa stie sa conduca, din umbra, casa. Unde femeia este lasa-ma sa te las se alege praful.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mă iubească, înseqmnă să îmi spele câmașa și chiloții. De mâncare fac eu. Așa o aleg.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu le aleg după ce termin de împlinit dorințele cu adevărat importante.
Nu e de ajuns să mă iubească o oarecare, caut o compatibilitate profundă, altfel mă lipsesc fără probleme.

| Drimmero a răspuns:

Raspunsul e simplu: Dupa corp si caracter, e suficient altceva nu ma intereseaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

E de la sine inteles ca fata face parte din corp, doar nu iti plac femeile fara cap.

| Mosotti a răspuns:

Ptr mine e de ajuns sa ma iubeasca si sa-mi placa mult de ea si sa ma placa, sa ne intelegem, bani are fiecare, fiecare are un job mediu, nu ma intereseaza sa aiba nu stiu ce bani. Daca avem sa traim binisor amandoi si contribuim la cheltuieli, ajunge.

| lpavel a răspuns:

Sa nu fie grasa si sa stie sa iubeasca! Adica afectiunea/sentimentele sa nu ramana pe ultimul loc, ca frumusetea e buna dar e trecatoare. Asta e parerea mea dar nu cred ca gandesc toti la fel...

| Dismally a răspuns:

Nu e suficient sa te iubeasca, trebuie sa o iubesti si tu pe ea. Cred ca ar trebuie sa aiba cate putin din toate - frumusete, caracter, personalitate, mai putin banii, acestea nu conteaza.

| LordCristobal a răspuns:

Buna!
In ceea ce priveste fetele nu ma intereseaza gradul de educatie sau starea financiară.
As vrea xa viitoare mea. iubitq sa foe deschisa la minte, sa ma inteleaga cand nu sunt in apele mele, sa fie vesele, joviala, sa stie de gluma si sa ma iubeasca asa cum sunt.
La corp sa fie slabe, sa aiba si forme daca se poate(fund si tate) si sa aiba o culoare a parului cat mai intensa.

| anonim3247 a răspuns:

Eu am căutat 4 ani una cu care să mă însor de la 24 de ani la 28 de ani.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Cu vreo 200 m-am întâlnit pentru însurătoare.

| Continchiscontsters a răspuns:

Https://ibb.co/VSpMrPM

Sa nu razi sau sa iei in mișto ca am sa vorbesc foarte urat.

| Celestina003 explică (pentru Continchiscontsters):

Ești serios, tu?

| Continchiscontsters a răspuns (pentru Celestina003):

Crede-mă ca sunt mai mult decât serios Dumnezule mieste martor și dacă mint cu ceva sa dea mașina peste mine și cancerul Dumnezeu îmi este martor ca nu mint cu o singura litera și cu nimic.

| Continchiscontsters a răspuns:

Este de ajuns sa fie ia atâta sa nu ma iubească niciodată sa nu ma tina de mână niciodată sa nu-mi vorbească frumos niciodată sa nu-i pese niciodată sa fie ia este de ajuns nimic altceva.

| KaiSmile27 a răspuns:

Sa fie inteligență, bun simț și cu simțul umorului

| madallin324 a răspuns:

Dupa frumusetea interioara, ii cer un RMN, ceva raze la plamani, o ecografie.