| chiftelutacrocanta a întrebat:

Baietii se imbraca asa cum le place fetelor?

18 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu ma imbrac cum imi place mie. Ma imbrac pentru mine, nu pentru ceilalti.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Se îmbrăca cum vor.

| oglindasultanului a răspuns:

Probabil ca asta e problema de nu nimereste fata potrivita, si prefera sa se vaite virtual ca e "virgin" decat sa se multumeasca cu ce gaseste.

| SnowKat a răspuns:

Nu pot spune ca toti baietii se imbraca pe placul fetelor, dar multe fete nu prea observa imbracamintea unui baiat dar este atenta la unele detalii, ca de exemplu daca porti 2 zile aceleasi haine ne dam seama sau daca is pantaloni urati observam, noi mereu sutem ingrijorate de cum aratam pentru ca ne pasa foarte tare de ce zic altii, dar si multi baieti sunt foarte atenti la aspectul lor. Aceasta a fost pareria mea tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru SnowKat):

"noi mereu sutem ingrijorate de cum aratam pentru ca ne pasa foarte tare de ce zic altii," Cred ca de asta femeia devine tot mai nefericita de 30 de ani in coa. Mereu ii pasa de ce cred toti oamenii din jurul ei.

| SnowKat a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat ca ne pasa ce cred altii despre noi ci ne face sa ne simtim bine in pielea noastra iar eu nu sunt o persoana superficiala.

| NotMyFault a răspuns (pentru SnowKat):

Raspunsul de mai sus era plin de superficialitate, deci nu vad cum poti pretinde ca nu esti superficiala. Dar in fine, poate nu vad eu bine. De la 20 de ani imbatranesc si eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SnowKat):

Ori ne pasa ori nu ne pasa? Care din 2 e cea adevarata pana la urma?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Batrane,, tu nu cunosti cum sunt fetele? Sunt mai sensibile de felul lor,, ia-o mai incet

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Chiar ma doare pe mine de sensibilitatea lor.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce natarau te-ai facut... batrane!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Eram de mult asa dar nu stiai tu.

| SnowKat a răspuns (pentru NotMyFault):

Asta ii parerea ta, ce crezi despre mine sau ba eu mi-am spus foar parerea despre fete in general :l nu m-am referit strict la mine :l si nu cred ca baietii nu observa cum arata o fata ca daca ar veni ne aranjata ati obnserva... In plus personalitatea mea ca ii superficiala ca nu asta sunt eu si nu am ce face, asa cum si tu ai defecte asa am si eu.

| SnowKat a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul comentariu ma refeream in general iar in al doilea mai mult la mine.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tafnos asa de fire esti tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt tafnos pentrru ca nu ma intereseaza cum se simte alta persoana? Asta da noutate.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei si tu mura-n gura? Era o gluma, evident ca nu-ti bateam obrazul,, tu chiar incepi sa caruntesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Daca tu crezi ca am zis ce am zis cu draci cred ca tu vrei mura-n gura. As vrea sa vad eu ziua cand ma supar pe ceva ca asta -.