| raicard a întrebat:

Beeeeeeeeeey;

:))pișcot=))=))=)) https://www.tpu.ro/utilizator/abbmbg - ai mai invatat sa "gatesti"? >: >:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aww,se pare că cineva suferă de nebăgare în seamă aici. sad
Pwp dulce, sufleţel mic. love struck

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu fac pe mine de ras, te-a mancat sa-ti pui mintea cu el si nu mai scapi )))) trebuie sa recunosti ca iti place circoteca.

| raicard explică (pentru anonim_4396):

Pf@@@! Cum aparu ivirea, asta! Cand voiam sa inchei, a aparut piscotu... Ca prin magielove strucklove struck

Si noi pupacim }{, o asteptam cu delicateti, data Aviatoare love strucklove struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da,îmi place, de ce să nu recunosc? Chiar îmi face plăcere să le mai stârnesc nebunia din când în când. Uită-te şi tu ce pot scoate din ei. (sau mă rog, din el)
Şi totul cu minim de efort.
A, şi de parcă ţie nu-ţi place... laughing

| raicard explică (pentru Drimmero):

Si nu mai scapi - sa nu "exageram" happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru raicard):

Offf...păi cum vine asta? Am venit şi eu în sfârşit şi brusc e gata joaca? sad

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii ce e ciudat? ca tu chiar te intersectezi cu personajele astea aproape imediat, cumva tu esti 'ei'? Normal ca iti place, nici tu nu te-ai fi crezut...

Ehh, eu am disputele mele cu barzelonistii de pe aici si cu tentativele de trolli, chiar am momente cand las garda jos si imi pun mintea cu ei

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Am primit link de la cineva în privat.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Toata lumea e pe aliante aici, nimic nou sub Soare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Păi aşa-i frumos.

19 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Clar a învățat. rolling on the floor

| frikk a răspuns:

Piscotu' - doar din "miscare gateste" rolling on the floorrolling on the floor

| raicard explică (pentru frikk):

big grin nu vreau sa-mi imaginez, ce mers are, la "gatit" - nu altceva =rolling on the floorrolling on the floor

| frikk a răspuns (pentru raicard):

smug, nu-ti miroase a ars!?

| raicard explică (pentru frikk):

love struck sper sa nu fie... ars@ love strucklove struck

| frikk a răspuns (pentru raicard):

MMo; Cumva- piscotel ars?big grin

| raicard explică (pentru frikk):

rolling on the floor parca da-nu! smug

| frikk a răspuns (pentru raicard):

Pai? Papam piscot ars?big grin

| raicard explică (pentru frikk):

love struck iote, se ivi si-un mic-Mare refren-Refrenut: păpăm - păpăm -păpăm -păpăm
-păpăm -păpăm
-păpăm;
-păpăm-păpăm-păpăm love strucklove struck

| frikk a răspuns (pentru raicard):

Ai'leeeeo rolling on the floorrolling on the floor... refrenic - pe banda rulanta love struck ca piscotu' love struck