| anonim_4396 a întrebat:

Bilete cumparate myair ......Si daca am cumparat bilete la myair astia si o sa zbor cu blueair care mi-au cerut 118 euro in plus mai mi se restituie banii

4 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Imi pare rau sa te informez ca nu mai primesti banii inapoi.

| Ben. a răspuns:

Nu

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Cei de la MyAir au spus ca banii se restituie...acum.depinde numai de ei.
Trebuie sa faci o ''Richiesta di rimborso''(cerere de rambursare) care sa fie in limba italiana sau engleza. Cerere trebuie sa cuprinda absolut toate datele de pe biletul de plecare si trebuie trimisa la adresa info@myair.com.
Un user a mai pus aceasta intrebare:
http://www.TPU.ro/......anulat-ce/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu...myair,a dat faliment...am un prieten, care a pierdut 300 de euro...roma-amsterdam.