| Abcd1234ef56 a întrebat:

Bine v-am gasit!
Ce lectie (lectii) ai invatat de la viata pana in ziua de azi?

10 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Bine te-am găsit!

Am învăţat că viaţa poate fi comparată cu o persoană care nu iartă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul e mai complicat decât pare.
Păcat că am luat cursurile astea prea devreme.

| Zatharra a răspuns:

Aparențele înșeală.

| MDenisee a răspuns:

Intrebare, ce semnifica poza de la profilul tau? illuminati? si cu ce te-a suparat pe tine viata, pe mine ma tine in palme si suturi big grin

| Abcd1234ef56 explică (pentru MDenisee):

O poza oarecare, nesemnificativa insa interesanta!
Nu m-a suparat cu nimic viata, doar sunt curios sa aflu si alte experiente din viata altor persoane!

| MDenisee a răspuns (pentru Abcd1234ef56):

Daca tot iti place poza, ia sai un search pe google si cauta despre illuminati big grin poza ta asta arata :d

| Abcd1234ef56 explică (pentru MDenisee):

Stai linistit ca stie fratele tau ce poza are la profil, insa nu asta ma intereseaza in momentul de fata!

| MDenisee a răspuns (pentru Abcd1234ef56):

Ok, ok laughing "fratele meu "

| Sonny1994 a răspuns:

Aparentele pot insela...

| Abcd1234ef56 explică (pentru Sonny1994):

Ce treaba au aparentele cu o experienta care te-a marcat ori o lectie de viata care ai trait-o, ca sincer, nu inteleg?!