| anonim_4396 a întrebat:

BLACK FRIDAY
pe site scrie ca eMAG este pe lista celor care vor face reduceri, insa eu cum as putea sti cat va fi acest produs dupa ieftinire?! sau daca va face parte din produsele ce vor fi ieftinite?
http://www.emag.ro/......EGSVDBBBM/

am auzit ca produsele Apple sunt "imune" la chestii de genu si pretul lor ramanand acelasi..este adevarat?!

dau funda!
:D

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Preturile vor fi afisate in noaptea de joi spre vineri. Pana atnci nu se stie nimic despre produsele care fac parte din reduceri. In legatura cu produsele Apple asa este, cea mai mare reducere fiind de 10%.
Bafta!