| anonim_4396 a întrebat:

Bre, uitati-va si voi cati stupizi are UNfriendLY...

http://www.TPU.ro/......lanuri-si/

a depasit un record mondial...

Recordul vostru la stupizi care a fost?
Al meu 6...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SI intrebarea ta care e pana la urma? Sunt prosti cei care au au votat baiatul are dreptate. Iubirea nu tine de foame. Decat sa gaseasca unul care sa isi bata joc de ea sau chiar si asa...E mai bine sa te gandesti la viitorul tauwinking Da fetele din ziua de azi viseaza penis de la 13 ani. M-am crucit cand am vazut ce intrebari au postat unii

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Ooo.chiar are ff multi...laughing) da asa e a depasit un record modialhee hee

| BlackVeil a răspuns:

Nu inteleg de ce si-a luat atatia "stupizi"... straight face